Kampanya ve İndirim Haberleri

Beymen cardfinans kredi kartı kampanyası 150 TL hediye

  • 03 Ağustos 2017
Beymen cardfinans kredi kartı kampanyası 150 TL hediye

Beymen mağazaları ve online alışveriş sitesinde 2017 yeni sezon alışverişler devam ediyor. Beymende bu hafta cardfinans kredi kartı sahiplerine özel kampanyada 1500 TL ve üzeri alışverişlerde 150 TL değerinde para puan hediye edilecektir.

Beymen kampanyası 3-15 Ağustos 2017 tarihleri arasında QNB Finansbank POS’larından tek seferde yapacağınız 1500 TL ve üzeri ilk alışverişinize 30 Eylül 2017’ye kadar online ve outlet hariç Beymen ve Beymen Butik mağazalarında geçerli 150 TL değerinde ParaPuan fırsatı.

Üstelik, kozmetik ürünleri, hediye kartı/çeki hariç alışverişlerinizde 6 taksit fırsatıyla!

Kampanya Ayrıntıları
ParaPuan kampanyasından bir kişi bir kez, ilk alışverişinde yararlanabilecek olup, en fazla 150 TL değerinde ParaPuan kazanabilecektir. Kazanılan ParaPuan’lar harcama yapılan asıl kart ya da ek karta yüklenecektir. Kazanılan ParaPuan’lar alışveriş anında harcama yapılan karta yüklenecek olup, 30 Eylül 2017’ye kadar kullanılabilecektir.
Kullanılmayan ParaPuan’lar 1 Ekim 2017’de geri alınacaktır.
Kazanılan ParaPuan’lar sadece Beymen ve Beymen Butik mağazalarında kullanılabilecek olup http://www.beymen.com/ ‘da veya outlet mağazalarda kullanılamayacaktır.
QNB Finansbank Ticari kartları, Banka kartları, Sanal kartlar, ParaPuan kullanılarak yapılan işlemler ve Artı Paket’e dahil olmayan Fix Card’lar ParaPuan kampanyasına dahil değildir.
Fix Card “Artı Paket” ücreti vergi dahil aylık 5 TL’dir ve her ay Fix Card’ınızdan tahsil edilir. Fix Card Artı Paket’e dahil olmak ve bilgi almak için 0850 222 0 900’u arayabilirsiniz.
Kampanya; yasaklı ürünlerde, konsinye, toplu alımlarda, aksesuar, kozmetik, hediye kartı/çeki alımı veya harcamalarında ve outlet mağazalarda geçerli değildir.
Hopi mobil ödeme işlemleri kampanyaya dahil değildir.
Online satışlarda kargo ücretsizdir.
Kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez.
Alınan ürünlerin iade edilmesi halinde, fatura tutarı kadar iade makbuz fişi verilir veya aynı tutardaki ürünle değiştirilir. İade için fatura ile mağazalara gidilmesi gerekmektedir. Ayrıca kazanılan ParaPuan’lar da geri alınır, ParaPuan’lar harcanmış ise ilgili tutar karta TL borcu olarak yansıtılır.
31 Aralık 2017 tarihine kadar kozmetik ürünleri, hediye kartı/çeki hariç alışverişlerde 6 taksit fırsatı sunulacaktır.
Kampanya kapsamında, müşterinin talebi üzerine üye işyeri 2 ve 6 arası taksitleri uygulayabilecektir.
Kampanyadan faydalanılması halinde bu kampanya kapsamında yapılan harcamalar için bireysel kredi kartının taksit kolay ve harcama öteleme özelliklerinden yararlanılamaz.
Üye marka, taksit ve kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabileceği hususu göz önünde bulundurulmalıdır.
Beymen Mağazacılık A.Ş. ve Finansbank A.Ş. kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir.
Beymen’in tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi Beymen mağazalarından alınabilir. QNB Finansbank’ın bu kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
Kampanya kapsamında Beymen’den satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler Beymen’in 444 4 700 numaralı müşteri hizmetleri hattına iletilebilir.

0 0 Oy
Kampanyayı Oyla
Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x