Bizim toptan cardfinans kart kampanyası 12 Kasım – 10 Aralık

 • 12 Kasım 2015
Bizim toptan cardfinans kart kampanyası 12 Kasım – 10 Aralık

Cardfinans kredi kartı sahipleri Bizim toptan mağazalarından yapacakları alışverişlerde 75 TL değerinde hediye puan kazanacak. Kampanya kapsamında 12 Kasım – 10 Aralık tarihleri arasında Finansbank POS’undan tütün ürünleri hariç tek seferde yapacağınız ilk 3 adet 500-1499 TL arası tek çekim alışverişinize 50 TL veya  ilk 3 adet 1500 TL ve üzeri tek çekim alışverişinize 75 TL değerinde para puan hediye edilecektir.

ParaPuan’lar 15 Aralık’ta yüklenecek olup; 2016 Ocak ayı sonuna kadar geçerlidir.

ParaPuan kampanyasına katılmak için TOPTAN yazıp, 2273’e gönderin.

Kampanya Ayrıntıları

 • ParaPuan kampanyasına katılmak isteyen müşterilerin 12 Kasım – 10 Aralık  2015 arasında “TOPTAN” yazıp, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 2273‘e  SMS göndererek kayıt olmaları gerekmektedir.
 • Alınacak kampanya katılım teyit mesajında ParaPuanların yükleneceği kredi kartı bilgisi verilecek, bu teyit mesajının alınmasının ardından kampanyaya katılım sağlanacaktır.
 • Kampanyaya katılmak için gönderilecek SMS’ler operatörün kendi tarifesi üzerinden fiyatlandırılacaktır. Ticari kredi kartı müşterileri, ParaPuan kampanyasından SMS gönderimi yapmaksızın faydalanabileceklerdir.
 • Kazanılacak ParaPuan’lar 15 Aralık 2015’te kampanya katılım teyit mesajında belirtilen karta yüklenecek; kullanılmayan ParaPuanlar 01 Şubat 2016’da geri alınacaktır.
 • Banka kartları, kampanya Paketi’ne dahil olmayan Fix Card’lar, sanal kartlar, ParaPuan kullanılarak  yapılan alışverişler ve tütün alışverişleri ParaPuan kampanyasına dahil değildir.
  Ticari kredi kartı sahipleri ParaPuan kampanyasından kart bazında, bireysel kart sahipleri ise müşteri bazında faydalanabilecektir. Bir bireysel müşteri tek bir kredi kartıyla bir defa kampanyadan yararlanabilecek ve en fazla 75 TL değerinde ParaPuan kazanabileceklerdir.
  Bireysel ek kartlar ile yapılan işlemler asıl kart sahibince yapılmış sayılacak ve kazanılan ParaPuan asıl karta yüklenecektir.
 • Kazanılan ParaPuanlar, değerli ParaPuan olarak kullanılamayacaktır.
 • Ürünlerin iadesinde, o alışverişten kazanılan ParaPuan’lar geri alınır. ParaPuan’lar harcanmış ise, ilgili tutar ekstreye TL borcu olarak yansıtılır.
 • Fix Card “Kampanya Paketi”  ücreti vergi dahil aylık 5 TL’dir ve her ay Fix Card’ınızdan tahsil edilecektir. Fix Card Kampanya Paketine dahil olmak ve bilgi almak için: 0 850 222 0 900’ü arayabilirsiniz.
 • Bizim Toptan Satış Mağazalarının tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi Bizim Toptan Satış Mağazaları’ndan alınabilir. Finansbank’ın bu  kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Kampanya kapsamında Bizim Toptan Satış Mağazalarında satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler Bizim Toptan Satış Mağazaları’nın 0212 577 7552 numaralı şikayet hattına iletebilir
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.