Kampanya ve İndirim Haberleri

Boyner Ykm cardfinans kredi kartı kampanyası %20 indirim

  • 20 Kasım 2020
Boyner Ykm cardfinans kredi kartı kampanyası %20 indirim

Cardfinans kredi kartı sahipleri Boyner ve YKM Magazalari’nda Cardfinans’lılara secili Fabrika, Limon Company, Aeropostale, National Geographic, T-Box, Cotton Bar, Mammaramma, Funky Rocks ve Barbie ürünlerinden yapacağınız alışverişlerde ekstra %20 indirim fırsatı sizi bekliyor. Ödemelerinizi 6 taksitel yaparak 2021 yılında ödeyebilirsiniz.

Kampanya 19 – 25 Kasım 2020 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanya Ayrıntıları
İndirim kampanyası kapsamında, CardFinans’ınızla Boyner, Boyner Sports ve YKM Mağazaları’ndan 19-25 Kasım 2020 tarihleri arasında 2020 Sonbahar&Kış sezonu Fabrika, Limon Company, Aeropostale, National Geographic, T-Box, Cotton Bar, Mammaramma, Funky Rocks ve Barbie markalarından seçili ürünlerden QNB Finansbank POS’larından yapacağınız alışverişinize kasada anında indirimlere ek size özel %20 indirim uygulanacaktır.
Kampanyadan faydalanabilmek için Boyner Anahtar/YKM Kart kullanılması gerekmektedir.
İndirim Boyner College ürünlerinde, Kelebek işaretli ürünlerde, Kelebek’e özel kampanyalara dahil ürünlerde, toplu alımlarda ve Outlet mağazalarında geçerli değildir.
İndirim uygulanarak yapılan alışverişler dahilindeki ürünlerin iadesi halinde, indirim bedeli iade edilen ürün bedelinden düşülerek işlem yapılacaktır.
Kampanya; kişiye özel şifreli kampanyalar, şifreli kampanyalar ve diğer kampanyalarla birleştirilemez. Kampanyalar bir arada kullanılamaz.
Erteleme kampanyası, CardFinans bireysel kredi kartları veya Artı Kampanya’ya dahil CardFinans Fix ile 19 Eylül-30 Kasım 2020 tarihleri arasında QNB Finansbank POS’larından yapılacak 6 taksitli işlemlerde geçerlidir.
Erteleme için mağazadaki satış görevlisi POS üzerinden işlem tutarı ve 6 taksit seçeneğini girdikten sonra, Banka tarafından sunulan POS ekranında müşteri tercihine istinaden erteleme seçeneğini tuşlayacaktır. İşlem yapılan kredi kartının hesap kesim tarihine göre ilk taksit tutarı Ocak veya Şubat 2021 dönemi hesap özetlerine yansıyacaktır.
Kampanyadan faydalanılması halinde bu kampanya kapsamında yapılan harcamalar için bireysel kredi kartının taksit kolay ve harcama öteleme özelliklerinden yararlanılamaz.
Üye marka, taksit ve kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin bankaların internet sitelerine yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabileceği hususu göz önünde bulundurulmalıdır.
QNB Finansbank A.Ş. ve Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş. kampanyaların koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir.
Boyner’in tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi Boyner, YKM’nin tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi YKM mağazalarından alınabilir. QNB Finansbank’ın bu kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
Kampanya kapsamında Boyner/YKM’den satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler Boyner’in 444 29 67 ve YKM’nin 444 09 56 numaralı müşteri hizmetleri hattına iletilebilir.

0 0 Oy
Kampanyayı Oyla
Abonelik
Bildir
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x