Boyner Ykm cardfinans kredi kartına özel 75 TL hediye kampanyası

  • 31 Mayıs 2018
Boyner Ykm cardfinans kredi kartına özel 75 TL hediye kampanyası

Cardfinans kredi kartı sahipleri YKM ve Boyner mağazalarından yapacakları 300 TL ve üzeri harcamalarında 75 TL değerinde hediye çeki kazanacak. Kampanya kapsamında yeni sezon ürünlerde %50’ye varan indirimlere ek hediye fırsatını kaçırmayın!

Kampanya Ayrıntıları
Kampanya kapsamında; 29 Mayıs- 6 Haziran 2018 tarihleri arasında Boyner, Boyner Sports, YKM ve YKM Sports Mağazaları’ndan QNB Finansbank POS’larından QNB Finansbank kartlarıyla yapılacak 300TL ve üzeri tüm alışverişlerde 75 TL hediye çeki kazanılır.
Kampanyadan faydalanabilmek için Boyner Anahtar/YKM Kart kullanılması gerekmektedir.
Hediye çekleri; 29 Mayıs- 7 Haziran 2018 tarihleri arasında 250TL ve üzeri elektrikli ev aletleri harici ve kozmetik dışı tüm alışverişlerde kullanılabilir.
Kampanyadan bir kişi bir kez faydalanabilir, bir faturada bir çek kullanılır. Çeki sadece kazanan kişi kullanabilir.
Çek kullanımı kişiye özel şifreli kampanyalarla birleştirilemez.
Hediye çekleri; Boyner/YKM Outletlerde, Kelebek işaretli ürünlerde, toplu alımlarda, boyner.com.tr’de, Boyner College ürünlerinde, elektrikli ev aletleri ve kozmetik kategorilerinde geçerli değildir.
Müşteri hediye çeki kazandığı alışveriş dahilindeki ürünlerin tamamını iade eder ve satış bedeli nakit veya kredi kartına iade sureti ile müşteriye geri verilir ise, hediye çekleri geçerliliğini yitirecek olup, söz konusu alışveriş sebebi ile kazanılan hediye çekinin de Boyner’e iade edilmesi zorunludur.
Hediye çekleri ile yapılan alışverişler dahilindeki ürünlerin iadesi halinde, çek bedeli iade edilen ürün bedelinden düşülerek işlem yapılacaktır. Çek kazanım ve kullanımında şifreli teklifler hariç olacaktır. Hediye Çeki karşılığı para iadesi yapılamaz.
Hediye çeklerinin kaybedilmesi halinde Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş. ve QNB Finansbank A.Ş.’nin hiçbir sorumluluğu yoktur.
Taksit kampanyası kapsamında, 1 Ocak – 31 Aralık 2018 tarihleri arasında QNB Finansbank kartlarıyla QNB Finansbank POS’larından yapılacak alışverişlerde müşterinin talebi üzerine üye işyeri, kozmetik ve hediye kartı/çeki hariç 2 ve 9 arası taksitleri uygulayabilecektir.
ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler taksit kampanyasına dahil değildir.
Kampanyadan faydalanılması halinde bu kampanya kapsamında yapılan harcamalar için bireysel kredi kartının taksit kolay ve harcama öteleme özelliklerinden yararlanılamaz.
Üye marka, taksit ve kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabileceği hususu göz önünde bulundurulmalıdır.
QNB Finansbank A.Ş. ve Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş. kampanyaların koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir.
Boyner’in tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi Boyner, YKM’nin tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi YKM mağazalarından alınabilir. QNB Finansbank’ın bu kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
Kampanya kapsamında Boyner/YKM’den satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler Boyner’in 444 29 67 ve YKM’nin 444 09 56 numaralı müşteri hizmetleri hattına iletilebilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.