Kampanya ve İndirim Haberleri

Cardfinans internet kampanyası 16-31 Temmuz 2021

 • 19 Temmuz 2021
Cardfinans internet kampanyası 16-31 Temmuz 2021

Cardfinans kredi kartı sahipleri Temmuz ayında internet üzerinden yapacakları 150 TL ve üzeri her ödemede anında 10 TL olmak üzere toplamda 50 TL değerinde para puan kazanacaktır. Kampanya 16-31 Temmuz 2021 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Elektrik, Doğalgaz, Fuel Oil,Su, Temizlik, Kıymetli Taşlar ve Madenler, Saatler ve Mücevherat, Mücevher, Kol Saati, Saat ve Gümüş Takı Dükkanları, Doğrudan Pazarlama- Sigorta Hizmetleri, Doğrudan Pazarlama-Seyahatle İlgili Hizmetler, Sigorta Satışı, Sigortalama ve Primler, Mahkeme Masrafları – Nafaka ve Çocuk Yardımı, Para Cezaları, Kefalet ve Senet Ödemeleri, Vergi Ödemeleri, Kamu Hizmetleri, Posta Hizmetleri-Sadece Devlet Yönetimindeki, Kamu İşlemleri harcamaları kampanyaya dahil değildir.
Kampanyaya, bankamızda kayıtlı olan cep telefonunuzdan harcama yapmadan önce ETICARET yazıp 2273’e SMS göndererek, Çağrı Merkezimizden, ATM’lerimizden ya da QNB Mobil’den kayıt olabilirsiniz. 2273’e gönderilecek her SMS, operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilir.
Kampanya kapsamında kazanılan ParaPuan’lar 31 Ağustos 2021’ye kadar kullanılabilecektir.
Bir müşteri kampanyadan, sahip olduğu farklı QNB Finansbank bireysel kredi kartları ile yararlanabilecek olup, tüm bu kartlar ile toplamda en fazla 50 TL değerinde ParaPuan kazanılabilecektir.
Enparacom ve Miles&Smiles QNB Finansbank kredi kartlarınızla yapacağınız harcamalar kampanyaya dahil değildir.
Kampanya kapsamında ek kartlarla yapılan harcamalardan kazanılan ParaPuan’lar, asıl kart sahibinin kampanyaya dâhil olduğu kartına yüklenecektir.
Aynı gün aynı işyerinde yapılan işlemlerden yalnızca ilki kampanya kapsamında ödül kazanır.
Her müşteri kampanyaya yalnızca bir kez katılım gösterebilir.
Alınan ürünlerin iade edilmesi halinde, iade edilen ürünün tutarıyla orantılı olarak kazanılan ParaPuanlar geri alınır. ParaPuanlar harcanmış ise, ilgili tutar harcama yapılan kredi kartına ParaPuan borcu olarak yansıtılır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 8 YORUM
 1. Mahmut dedi ki:

  Hepsipay trendyolngecerli

 2. Buse dedi ki:

  Arkadaşlar benim babam şirket sahibi ve emekli maaşını da qnb finansbanktan alıyor. 1 ay önce cardfinans kobi kartı aldırdım ama kullanmadım henüz. Kullanırsam üyelik ücreti gelir mi maaş müşterisi olduğu halde?

 3. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Kartı teslim aldıysaznı gelebilir.

 4. Anonim dedi ki:

  altungold geçerli mi acaba,bilgisi olan var mı

 5. Tuncay dedi ki:

  Buse kartı kullanmak demiyelimde söyle söyleyim kartı bankamatiğe bile taksan üyelik ücreti gelir aldın hiç kullanmadın bankamatiğe posa bile takmadın o zaman yansımaz

 6. emx dedi ki:

  kampanya her türlü e-ticaret harcamasında geçerlidir.. sektörünün bir önemi yok

 7. emx dedi ki:

  hepsiburada efsaneler kulübü üyesi olan varsa aygaz aypay paketlerinde yuzde 15 indirim veriyor.. efsaneler klubune üye olup da bu kampanyadan yaralanmayı düşünmeyen varsa ben kullanabilir miyim.. yardımcı olabilecek biri var mı

 8. Buse dedi ki:

  Teşekkürler arkadaşlar. Daha önce maaşını denizbanktan alıyordu; emekli bonus kartı vardı, maaşını oradan aldığı için yıllık üyelik ücreti gelmiyordu. Ticari kartlarda demek ki durum farklı, taksitle telefon alacaktım ama üyelik ücreti gelecekse kullanmam.

BİR YORUM YAZ