Kampanya ve İndirim Haberleri

Cardfinans internet kampanyası 16-31 Temmuz 2021

  • 19 Temmuz 2021
Cardfinans internet kampanyası 16-31 Temmuz 2021

Cardfinans kredi kartı sahipleri Temmuz ayında internet üzerinden yapacakları 150 TL ve üzeri her ödemede anında 10 TL olmak üzere toplamda 50 TL değerinde para puan kazanacaktır. Kampanya 16-31 Temmuz 2021 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Elektrik, Doğalgaz, Fuel Oil,Su, Temizlik, Kıymetli Taşlar ve Madenler, Saatler ve Mücevherat, Mücevher, Kol Saati, Saat ve Gümüş Takı Dükkanları, Doğrudan Pazarlama- Sigorta Hizmetleri, Doğrudan Pazarlama-Seyahatle İlgili Hizmetler, Sigorta Satışı, Sigortalama ve Primler, Mahkeme Masrafları – Nafaka ve Çocuk Yardımı, Para Cezaları, Kefalet ve Senet Ödemeleri, Vergi Ödemeleri, Kamu Hizmetleri, Posta Hizmetleri-Sadece Devlet Yönetimindeki, Kamu İşlemleri harcamaları kampanyaya dahil değildir.
Kampanyaya, bankamızda kayıtlı olan cep telefonunuzdan harcama yapmadan önce ETICARET yazıp 2273’e SMS göndererek, Çağrı Merkezimizden, ATM’lerimizden ya da QNB Mobil’den kayıt olabilirsiniz. 2273’e gönderilecek her SMS, operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilir.
Kampanya kapsamında kazanılan ParaPuan’lar 31 Ağustos 2021’ye kadar kullanılabilecektir.
Bir müşteri kampanyadan, sahip olduğu farklı QNB Finansbank bireysel kredi kartları ile yararlanabilecek olup, tüm bu kartlar ile toplamda en fazla 50 TL değerinde ParaPuan kazanılabilecektir.
Enparacom ve Miles&Smiles QNB Finansbank kredi kartlarınızla yapacağınız harcamalar kampanyaya dahil değildir.
Kampanya kapsamında ek kartlarla yapılan harcamalardan kazanılan ParaPuan’lar, asıl kart sahibinin kampanyaya dâhil olduğu kartına yüklenecektir.
Aynı gün aynı işyerinde yapılan işlemlerden yalnızca ilki kampanya kapsamında ödül kazanır.
Her müşteri kampanyaya yalnızca bir kez katılım gösterebilir.
Alınan ürünlerin iade edilmesi halinde, iade edilen ürünün tutarıyla orantılı olarak kazanılan ParaPuanlar geri alınır. ParaPuanlar harcanmış ise, ilgili tutar harcama yapılan kredi kartına ParaPuan borcu olarak yansıtılır.

0 0 Oy
Kampanyayı Oyla
Abonelik
Bildir

8 Yorum
Eski
Yeni En Çok Oylanan
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Mahmut
1 yıl önce

Hepsipay trendyolngecerli

Buse
1 yıl önce

Arkadaşlar benim babam şirket sahibi ve emekli maaşını da qnb finansbanktan alıyor. 1 ay önce cardfinans kobi kartı aldırdım ama kullanmadım henüz. Kullanırsam üyelik ücreti gelir mi maaş müşterisi olduğu halde?

Anonim
1 yıl önce

altungold geçerli mi acaba,bilgisi olan var mı

Tuncay
1 yıl önce

Buse kartı kullanmak demiyelimde söyle söyleyim kartı bankamatiğe bile taksan üyelik ücreti gelir aldın hiç kullanmadın bankamatiğe posa bile takmadın o zaman yansımaz

emx
1 yıl önce

kampanya her türlü e-ticaret harcamasında geçerlidir.. sektörünün bir önemi yok

emx
1 yıl önce

hepsiburada efsaneler kulübü üyesi olan varsa aygaz aypay paketlerinde yuzde 15 indirim veriyor.. efsaneler klubune üye olup da bu kampanyadan yaralanmayı düşünmeyen varsa ben kullanabilir miyim.. yardımcı olabilecek biri var mı

Buse
1 yıl önce

Teşekkürler arkadaşlar. Daha önce maaşını denizbanktan alıyordu; emekli bonus kartı vardı, maaşını oradan aldığı için yıllık üyelik ücreti gelmiyordu. Ticari kartlarda demek ki durum farklı, taksitle telefon alacaktım ama üyelik ücreti gelecekse kullanmam.

8
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x