Kampanya ve İndirim Haberleri

Cardfinans kredi kartı amazon kampanyası 1-31 Ağustos 2022

  • 04 Ağustos 2022
Cardfinans kredi kartı amazon kampanyası 1-31 Ağustos 2022

Cardfinans kredi kartı sahipleri Amazon internet sitesinden yaoacakları 1500 TL üzeri ödemelerde 150, 3000 ₺ üzeri ödemelerde 200 ₺ değerinde para puan kazanacak. Kampanya bu ay 1-31 Ağustos 2022 tarihleri arasında cardfinans nakit ve kredi kartıyla yapılacak ödemelerde geçerli olacaktır.

Card Finans bireysel kredi kartinizla ParaPuan kampanyasına katılmak isteyen müşterilerin, alışveriş öncesinde QNB Mobil/Diğer işlemler/Kampanyalar/Hemen Katıl adımından kampanyaya katılması ya da “AMAZON” yazıp, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 2273’e SMS göndererek kayıt olmaları gerekmektedir. CardFinans Fix “Artı Kampanya”ya dahil müşteriler ParaPuan kampanyasından SMS gönderimi yapmaksızın faydalanabileceklerdir. Kampanyaya katılım için gönderilen her SMS, operatörlerin kendi mesaj tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.
CardFinans Nakit banka kartınızla kampanyadan faydalanmak için kayıt olma koşulu bulunmamaktadır.
Bireysel kredi kartı veya banka kartı sahipleri ParaPuan kampanyasından müşteri bazında faydalanabilecektir. Bir müşteri tek bir kredi veya banka kartıyla bir defa kampanyadan yararlanabilecek ve en fazla 200 TL değerinde ParaPuan kazanabileceklerdir.
Kazanılan ParaPuan’lar 02 Eylül 2022 tarihinde harcama yapılan karta yüklenecek olup, 03 Ekim 2022’ye kadar kullanılabilecektir.

0 0 Oy
Kampanyayı Oyla
Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x