cardfinans otomatik fatura ödeme talimatı kampanyası

  • 07 Haziran 2010
cardfinans otomatik fatura ödeme talimatı kampanyası

7 Haziran- 7 Ağustos 2010 tarihleri arasında CardFinans’ınızdan ya da Finansbank hesabınızdan vereceğiniz 1 yeni Otomatik Fatura Ödeme talimatına 10 TL değerinde, 2 yeni talimata 30 TL değerinde, 3 yeni talimata tam 50 TL değerinde Para Puan kazanın!

Kampanya Detayları:

Kampanya kapsamında 07 Haziran- 07 Ağustos 2010 tarihleri arasında kredi kartından ya da hesaptan verilecek 3 yeni otomatik fatura ödeme talimatına 50.000, 2 yeni talimata 30.000, 1 yeni talimata ise 10.000 para puan verilecektir.

Ödül kazanabilmek için kampanya kapsamındaki yeni fatura ödeme talimatlarına 07 Eylül 2010 tarihine kadar en az bir kez borç yansımış olması gerekmektedir. Ödül yüklemesi, bu koşulu sağlayan müşteriler için 15 Eylül 2010 tarihine kadar yapılacaktır.

Kampanya kapsamındaki tüm talimatlar hesaptan verilmiş ise ödül CardFinans Nakit banka kartına, diğer durumlarda kredi kartına yüklenecektir. Tüm talimatlarını hesabından veren müşterilerimizin CardFinans Nakit banka kartı bulunmuyorsa CardFinans Nakit banka kartı gönderimi yapılacaktır.

Kampanya kapsamında verilen talimatların ya da talimat verilen kredi kartlarının kampanya bitiminden itibaren 6 ay boyunca iptal edilmemesi gerekmektedir. Aksi durumda verilen Para Puan’lar geri alınacaktır.

Kampanyadan ödül kazanabilmek için verilen tüm fatura talimatlarının  “yeni” talimat olması
gerekmektedir.  Müşterinin kendisinin ya da başka bir yakınının CardFinans ya da Finansbank
hesabında tanımlı olan talimatlar kampanya dönemi içerisinde iptal edilip yeniden  tanımlanırsa bu
talimatlar kampanyaya dahil edilmeyecektir

Otomatik Fatura Ödeme Sözüne Bedava Kredi kampanyasına dâhil olan ya da olacak talimatlar bu kampanyaya dahil edilmeyecektir.

Talimatların yenilenmesi (adres değişikliği, numara değişikliği vs.) durumunda ödüller geri alınmayacaktır. Kampanya bitiminden sonraki 6 aylık dönemde, müşterinin kampanya döneminde verdiği toplam talimat adedi değişmediği sürece ödüller geri alınmayacaktır.

Kampanya müşteri bazındadır. Kampanyadan bir müşteri sadece 1 defa ödül kazanabilir. Kampanyadan kazanılabilecek maximum ödül 50.000 Para Puan’dır

Hesaptan verilen Otomatik Fatura Ödeme Talimatları için sadece bireysel segmentte olan, gerçek müşteriler kampanyadan yararlanabilecektir.

Fix Card hariç tüm kredi kartları kampanyaya dahildir.

Ek kartlar da kampanyadan faydalanabilirler.

Kampanyadan ödül kazanmak için tüm fatura talimatlarının aynı anda ya da aynı günde verilmesi
gerekmemektedir.  7 Haziran-7 Ağustos 2010 tarihleri arasında verilen tüm yeni talimatlar
kampanyaya dahildir.

Finansbank’a verilen fatura ödeme talimatları için hiç bir ek ücret alınmamaktadır.

Finansbank Şubeleri‘nden veya Finansbank İnternet Şubesi’nde Ödemeler > Ödeme talimatları > Talimat Verme menüsünden ya da 444 0 900 Telefon Bankacılığı’ndan otomatik ödeme talimatı verilebilir…

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.