Kampanya ve İndirim Haberleri

Cardfinans sevgililer günü kampanyası 1-15 Şubat 2021

  • 01 Şubat 2021
Cardfinans sevgililer günü kampanyası 1-15 Şubat 2021

CardFinans kredi kartı 2021 sevgililer günü kampanyası kapsamında bu ay 1-15 Şubat tarihleri arasında giyim, aksesuar, çiçek ve kozmetik sektöründeki iş yerlerinden yapacağınız 150 TL ve üzeri her harcamada 10 TL olmak üzere toplamda 100 TL para puan hediye edecek. Kampanya 1-15 Şubat 2021 tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanyaya, bankamızda kayıtlı olan cep telefonunuzdan harcama yapmadan önce SEVGI yazıp 2273’e SMS göndererek, Çağrı Merkezimizden ya da Cep Şubesinden kayıt olabilirsiniz. 2273’e gönderilecek her SMS, operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilir.

CardFinans Nakit bireysel banka kartı için katılım şartı olmayıp müşterilerimiz koşullar dahilinde yapacakları harcamalardan ParaPuan kazanabileceklerdir.

Kampanya kapsamında kazanılan ParaPuan’lar 31 Mart 2021’e kadar kullanılabilecektir.

Bir müşteri kampanyadan, sahip olduğu farklı QNB Finansbank bireysel kredi kartları ve CardFinans Nakit bireysel banka kartları ile yararlanabilecek olup, tüm bu kartlar ile toplamda en fazla 100 TL değerinde ParaPuan kazanılabilecektir.

Enpara.com ve Miles&Smiles QNB Finansbank kredi ve banka kartlarınızla yapacağınız harcamalar kampanyaya dahil değildir.

Kampanya kapsamında ek kartlarla yapılan harcamalardan kazanılan ParaPuan’lar ek karta yüklenecektir.

Aynı gün aynı işyerinde yapılan işlemlerden yalnızca ilki kampanya kapsamında ödül kazanır.

Her müşteri kampanyaya yalnızca bir kez katılım gösterebilir.

Alınan ürünlerin iade edilmesi halinde, iade edilen ürünün tutarıyla orantılı olarak kazanılan ParaPuanlar geri alınır. ParaPuanlar harcanmış ise, ilgili tutar harcama yapılan kredi kartına ParaPuan borcu olarak yansıtılır.

ParaPuanla yapılan harcamalar, toptan satış ve ticari kullanımlar kampanyaya dahil değildir.

Kampanya diğer kampanyalar ile birleştirilemez.

Kampanya kapsamında satın alınan ürün veya hizmetlerle ilgili yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikâyetler, ilgili iş yerlerinin şikâyet hatlarına iletilebilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Mustafa dedi ki:

    Trendyol cüzdan 150TL yüklemesine 10 puan verdi.

  2. Kampanyacı dedi ki:

    Bankaların dişe dokunur bi kampanyasi yok bu ay.

BİR YORUM YAZ