Cardfinans taksitle mtv ödeme kampanyası Temmuz 2017

  • 01 Temmuz 2017
Cardfinans taksitle mtv ödeme kampanyası Temmuz 2017

Cardfinans motorlu taşıtlar vergisi ödemeleriniz için taksit kampanyasını başlattı. Kampanya kapsamında tüm mtv ödemelerinizi 3 taksitle yapabileceksiniz. Cardfinans mtv kampanyası Temmuz 2017 döneminde vergikolay.com.tr, www.gib.gov.tr, İnternet/Cep Şubemizden veya şubelerimizden yapılacak ödemelerde geçerlidir.

Kampanya Ayrıntıları
İlgili dönem içerisinde tüm tek çekim ödemeler 3 taksite bölünecek olup, tek çekim ödeme opsiyonu bulunmayacaktır.
Ticari kredi kartı sahipleri taksit kampanyasından kart bazında, bireysel kredi kartı sahipleri ise müşteri bazında faydalanır.
İnternet/Cep Şubemiz ve tüm QNB Finansbank Şubeleri üzerinden hesaptan da ödeme yapılabilir. Ancak bu ödemelerde taksit uygulaması geçerli olmayacaktır.
Bireysel ve ticari banka kartları, sanal kartlar ve ParaPuan kullanılarak yapılacak ödemeler taksit kampanyalarına dahil değildir.
Bu kampanya kapsamında yapılan harcamalar için ticari kredi kartının harcama vadelendirme ve harcama taksitlendirme; bireysel kredi kartının taksit kolay ve harcama öteleme özelliklerinden yararlanılamaz.
Taksit bilgileri ile kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.