Cardfinans taksitli mtv ödeme kampanyası Ocak 2023

  • 02 Ocak 2023
Cardfinans taksitli mtv ödeme kampanyası Ocak 2023

Cardfinans kredi kartına özel mtv ödemelerinizde 3 taksit kampanyası başladı. Kampanya kapsamında ödemelerinizi 1-31 Ocak 2023 tarihleri arasında QNB Mobil, İnternet Şubesi, Motorlu Taşıtlar Vergi Ödeme Sayfası, Çağrı Merkezi, şube kanallarımızdan veya www.gib.gov.tr’den yapabilirsiniz.

Mtv yani motorlu taşıtlar vergisi ödemeleri her yıl 2 taksitle ödeniyor. İlk taksit Ocak ayı içinde, ikinci taksit Temmuz ayında ödeniyor. Bu yıl mtv %65 zam gördü.

İlgili dönem içerisinde tüm tek çekim ödemeler 3 taksite bölünecek olup, tek çekim ödeme opsiyonu bulunmayacaktır.
Internet Şubesi ve QNB Mobil üzerinden MTV ödemesi yaparken kredi kartınızın internet alışverişine açık olması gereklidir.
Ticari kredi kartı sahipleri taksit kampanyasından kart bazında, bireysel kredi kartı sahipleri ise müşteri bazında faydalanır.
Kampanya kapsamında; QNB Mobil, İnternet Şubesi, Motorlu Taşıtlar Vergi Ödeme Sayfası, QNB Finansbank’ın 0850 222 0 900 numaralı bireysel çağrı merkezinden, 0850 222 1 900 numaralı KOBİ Rahat hizmet hattından, tüm şubelerden veya www.gib.gov.tr üzerinden kredi kartları ile ödeme yapılabilir.
Bireysel ve ticari banka kartları, Enpara.com kredi kartları ve ParaPuan kullanılarak yapılacak ödemeler taksit kampanyalarına dahil değildir.
Bu kampanya kapsamında yapılan harcamalar için ticari kredi kartının harcama vadelendirme ve harcama taksitlendirme; bireysel kredi kartının taksit kolay ve harcama öteleme özelliklerinden yararlanılamaz.

Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x