Cardfinans tatil harcamalarınıza özel 150 TL puan fırsatı

 • 08 Mart 2012
Cardfinans tatil harcamalarınıza özel 150 TL puan fırsatı

Cardfinans ile tatil ve gezi turu harcamalarınıza özel puan fırsatı 8 Mart – 7 Nisan 2012 tarihleri arasında sizleri bekliyor. CardFinans kredi kartı sahipleri  turizm sektörü üye işyerlerinden tek seferde yapacakları 2.000 TL ve üzeri ilk harcada 150 TL puan hediye ediyor.

Bu fırsattan yararlanmak için 8 Mart  – 7 Nisan arasında  TURIZM yazıp 2273’e SMS atın!

Kampanya Detayı:

 • 8 Mart – 7 Nisan 2012 tarihleri arasında kampanya dahilindeki  turizm sektörü üye işyerlerinden Finansbank  kredi kartları ile Finansbank POS’larından tek seferde  yapılacak 2,000 TL ve üzeri tek çekim veya taksitli  harcamalara 150 TL değerinde ParaPuan verilecektir.
 • Kampanyaya katılmak isteyen müşterilerin, 8 Mart – 7 Nisan 2012 tarihleri arasında “TURIZM” yazıp, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 2273’e SMS göndererek kayıt olması gerekmektedir.  Kampanyaya kayıt için gönderilecek SMS, operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilir. Kampanyaya katılım SMS’lerinin, harcama tarihinden bağımsız olarak belirtilen tarihler arasında gönderilmesi yeterlidir.
 • Kampanyaya dahil olunabilmesi için müşterinin kampanya katılım teyit mesajını almış olması gerekmektedir.
 • Kazanılan ParaPuanlar 12 Nisan 2012 tarihinde harcama yapılan  kredi kartına yüklenecek olup, son kullanım tarihi 18 Nisan 2012’dir. Kullanılmayan ParaPuanlar 19 Nisan 2012 tarihinde geri alınacaktır.
  Bir müşteri kampanyadan yalnızca 1 kartıyla ve 1 kez faydalanabilecek olup, azami 150 TL değerinde ParaPuan kazanabilecektir. Ek bireysel kredi kartlarıyla yapılan harcamalar asıl kart ile yapılmış sayılacak ve kazanılan ParaPuanlar asıl karta yüklenecektir.
  İade işlemleri ve ParaPuan kullanılarak  yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
  Kazanılan  ParaPuanlar, Entaş ve Onur Air‘dan  uçak bileti veya Varan’dan otobüs bileti alımında  değerli  ParaPuan  kapsamında kullanılamayacaktır.
  Tüm bireysel kredi kartları ile VadeKart  kampanyaya dahil olup, Finansbank banka kartları, KOBİ Business Kartlar ve CardFinans Business Kartlar kampanyaya dahil değildir.
 • Yapılan harcamanın iptali/iadesi halinde, kazanılan ParaPuanlar geri alınır. ParaPuanlar harcanmış ise, ilgili tutar kredi kartına ParaPuan borcu olarak yansıtılır.
 • Kampanyaya dahil üye  işyerleri:ETS TUR, ANI TURİZM, MİKA TUR(TATİLBUDUR), ODEON TOURS, PRONTO TUR, JOLLY TUR, TURON9, TATİLSEPETİ.COM, MNG TURİZM, SETUR, TATİL.COM, YKM TURİZM, TOURISTICA TOUR, VIP TURİZM, VALS TOUR
  Üye marka ve taksit bilgileri ile kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabileceği hususunun göz önünde bulundurulmasını rica ederiz.
 • Finansbank kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ