Cardfinans trendyol kampanyası 200₺ hediye

  • 19 Kasım 2022
Cardfinans trendyol kampanyası 200₺ hediye

CardFinans Trednyol kart alanlara özel 200₺ para puan hediye ediliyor. Kartınızı alıp kullanırken yemekte %5, diğer trendyol ödemelerinde %1 hediye kazanacaksınız. Aylık toplamda 50₺ kazanabilirsiniz. Kampanya çok gereksiz olmuş. Birçok banka 500₺ üzerine 50₺ veriyor ve trendyol cüzdana yükleme yapıp kazanabiliyoruz. Trendyol kart alıp %1 ile uğraşmak tam bir saçmalık sevgili Finansbank

Trendyol ParaPuan, CardFinans Trendyol ile Trendyol harcamalarından kazanılan, yalnızca Trendyol’da kullanılabilen ve Bankamız tarafından sunulan bir ParaPuan özelliğidir.
Web kanalından yapılan başvurularda, başvurunun onaylanması halinde CardFinans Trendyol karta 200 TL değerinde 30 gün geçerli Trendyol ParaPuan yüklenir.
Trendyol Yemek’te yapacağınız harcamalarda %5, diğer Trendyol harcamalarında ise %1 kazanılır, aylık toplam Trendyol ParaPuan kazanımı müşteri başına 50 TL ile sınırlıdır. Yüklenen Trendyol Puanlar 30 gün geçerlidir, kullanılmayan Puanlar bu süre sonunda geri alınır.
ParaPuan ya da Trendyol ParaPuan ile yapılan harcamalardan Trendyol Puan kazanılmaz.
ParaPuan kazanılan işlemin iptali/iadesi durumunda verilen ParaPuan da geri alınır.
Trendyol ParaPuan, Trendyol işlemlerinde kazanılan ve Trendyol’da kullanılabilen ParaPuan’dır. Maliyeti QNB Finansbank tarafından karşılanmaktadır.
QNB Finansbank, öncesinde bilgi vermek kaydıyla, kampanya koşullarında değişiklik yapma/sonlandırma hakkını saklı tutar.

Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x