Hepsiburada cardfinans kampanyası 16-31 Mayıs 2016

 • 16 Mayıs 2016
Hepsiburada cardfinans kampanyası 16-31 Mayıs 2016

Hepsiburada.com ve CardFinans kredi kartı işbirliği ile düzenlenen kampanya kapsamında bu ay 16-31 Mayıs tarihleri arasında yapacağınız alışverişlerde 50 TL değerinde para puan kazanabileceksiniz. Kampanyada 500 TL üzeri alışverişlerde 25 TL, 1000 TL üzeri alışverişlerde 50 TL puan hediye edilecek.

Harcama öncesi katılım için HEPSIBURADA yazıp, 2273’e mesaj gönderilmelidir.

Kampanya Ayrıntıları

 • 16-31 Mayıs arasında CardFinans bireysel kredi kartınızla veya Artı Paket’e dahil Fix Card’ınızla http://www.hepsiburada.com/ ‘dan tek seferde yapacağınız ilk 500 TL ve üzeri alışverişinize 25 TL, 1000 TL ve üzeri alışverişinize 50 TL değerinde ParaPuan hediye edilecektir.
 • Kazanılan ParaPuan’lar 6 Haziran 2016 ‘da harcama yapılan karta yüklenecek olup Temmuz sonunda kadar geçerlidir, kullanılmayan ParaPuanlar 1 Ağustos 2016 tarihinde geri alınacaktır.
 • Finansbank ticari kredi kartları, sanal kartlar, banka kartları, kampanya Paketi’ne dahil olmayan Fix Card’lar ile yapılan alışverişler, ParaPuan kullanılarak  yapılan alışverişler ParaPuan kampanyasına dahil değildir.
 • Chipgold, ziynet altın ve diğer altın ürünleri ile hediye kartı, TL yükleme ürünleri ParaPuan kampanyasına dahil değildir.
 • Toplu ve ticari olarak değerlendirilebilecek alımlar kampanya dışındadır, bu siparişler iptal edilecek veya puan kazandırılmayacaktır.
 • Bireysel kredi kartı sahipleri ParaPuan kampanyasından müşteri bazında faydalanabilecektir. Bir müşteri tek bir kredi kartıyla bir defa kampanyadan yararlanabilecek ve en fazla 50 TL değerinde ParaPuan kazanabileceklerdir.
 • ParaPuan kampanyasına katılmak isteyen müşterilerin, kampanya boyunca “HEPSIBURADA” yazıp, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 2273’e  SMS göndererek kayıt olmaları gerekmektedir. Kampanyaya katılım için gönderilen her SMS operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilmektedir. Fix Card Arı Paket’e dahil müşteriler ParaPuan kampanyasından SMS gönderimi yapmaksızın faydalanabileceklerdir.
 • Fix Card “Artı Paket”  ücreti vergi dahil aylık 5 TL’dir ve her ay Fix Card’ınızdan tahsil edilir. Fix Card Kampanya Paketine dahil olmak ve bilgi almak için 0850 222 0 900’u arayabilirsiniz.
 • Ek kartlar ile yapılan işlemler asıl kart sahibince yapılmış sayılacak ve kazanılan ParaPuan asıl karta yüklenecektir.
 • Kazanılan ParaPuanlar, değerli ParaPuan olarak kullanılamayacaktır.
 • Ürün iadesinde, kalan sepet tutarına karşılık gelen hediye ParaPuan düşülecek ve kalan ParaPuan tutarı geri alınacak, sepet tutarının 500 TL’nin altına düştüğü durumda ise yüklenen ParaPuanın tamamı geri alınacaktır. ParaPuan’lar harcanmış ise, ilgili tutar ekstreye TL borcu olarak yansıtılacaktır.
  ParaPuan ile yapılan alışverişler taksit kampanyasına dahil değildir.
 • hepsiburada.com/  ’un tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi http://www.hepsiburada.com/  ’dan alınabilir. Finansbank’ın bu  kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Kampanya kapsamında http://www.hepsiburada.com/  ‘dan satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler  ’un 0850 252 40 00 numaralı müşteri danışma hattına iletebilir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.