Kampanya ve İndirim Haberleri

Kiğılı cardfinans kampanyası NET %50 indirim

  • 25 Ocak 2017
Kiğılı cardfinans kampanyası NET %50 indirim

Cardfinans kredi kartı sahipleri Kiğılı mağazaları ve internet sitesinden yapacakları alışverişlerde NET %50 indirim fırsatından yararlanıyor. Kampanya kapsamında 2017 sonbahar kış sezonu koleksiyonundan yapacağınız alışverişleri 7 taksitle ödeyebileceksiniz.

Kampanya Ayrıntıları
*Kiğılı mağazalarında promosyon, deri grubu ve aksesuar hariç ürünlerde geçerlidir.

Kampanyalara tüm Finansbank bireysel ve ticari banka ve kredi kartları dahildir.

ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler taksit kampanyasına dahil değildir.

Alınan ürünlerin iade edilmesi halinde indirimli tutar üzerinden iade yapılacaktır.

Taksit kampanyasından faydalanılması halinde bu kampanya kapsamında yapılan harcamalar için ticari kredi kartının harcama vadelendirme ve harcama taksitlendirme; bireysel kredi kartının taksit kolay ve harcama öteleme özelliklerinden yararlanılamaz.

Üye marka, taksit ve hediye ürün bilgileri ile kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabileceği hususu göz önünde bulundurulmalıdır.

Kiğılı’nın tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi Kiğılı mağazalarından alınabilir. QNB Finansbank’ın bu kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Kampanya kapsamında Kiğılı’dan satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler Kiğılı’nın 0850 250 19 38 numaralı müşteri hizmetleri hattına iletilebilir.

0 0 Oy
Kampanyayı Oyla
Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x