Kampanya ve İndirim Haberleri

Metro market cardfinans kampanyası 12 – 25 Mayıs 2022

  • 16 Mayıs 2022
Metro market cardfinans kampanyası 12 – 25 Mayıs 2022

Cardfinans kredi kartı sahipleri Metro marketlerden yapacakları 750 TL ve üzeri ödemelerde 75 TL değerinde para puan kazanacak. Kampanya 12 – 25 Mayıs 2022 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanya Ayrıntıları
ParaPuan kampanyasına katılmak isteyen müşterilerin 12– 25 Mayıs 2022 arasında “METRO”, yazıp, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 2273’e SMS göndererek kayıt olmaları gerekmektedir.
Alınacak kampanya katılım teyit mesajında ParaPuan’ların yükleneceği kredi kartı bilgisi verilecek, bu teyit mesajının alınmasının ardından kampanyaya katılım sağlanacaktır.
CardFinans Fix “Artı Kampanya”ya dahil müşteriler ParaPuan kampanyasından SMS gönderimi yapmaksızın faydalanabileceklerdir.
QNB Mobil üzerinden ParaPuan kampanyasına katılmak isteyen CardFinans bireysel kredi kartı müşterilerinin kampanya süresince “HEMEN KATIL” butonuna tıklayarak kampanyaya kayıt olmaları gerekmektedir.
Kampanya müşteri bazında olup, bir müşteri kampanya kapsamında en fazla 75 TL değerinde ParaPuan kazanabilir.
Kazanılan ParaPuan’lar 27 Mayıs 2022’de teyit SMS’inde belirtilen kredi kartına yüklenecek, 30 Haziran tarihine kadar geçerli olacaktır. Metro Marketler’de kullanılmayan ParaPuan’lar ise 1 Temmuz 2022’de geri alınacaktır.
Ek kartlar ile yapılan işlemler asıl kart sahibince yapılmış sayılacak ve kazanılan ParaPuan asıl karta yüklenecektir.
Ticari kartlar, banka kartları, sanal kartlar, Miles&Smiles kartları, “Artı Kampanya”ya dahil olmayan CardFinans Fix ile yapılan alışverişler, ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler ParaPuan kampanyasına dahil değildir.
Tütün/İçki alışverişleri ve TL/dakika yükleme işlemleri kampanyaya dahil değildir.
CardFinans Fix “Artı Kampanya” ücreti vergi dahil aylık 10 TL’dir ve her ay CardFinans Fix’ten tahsil edilir. CardFinans Fix Artı Kampanya’ya dahil olmak ve bilgi almak için 0850 222 0 900’u arayabilirsiniz. Artı Kampanya’ya dahil CardFinans Fix, ParaPuan kampanyasına dahil olduğunda, ParaPuan’ın son kullanım tarihine kadar Artı Kampanya’dan çıkış yapamamaktadır. Artı paket ParaPuan kampanya detayları için tıklayınız.
Kazanılan ParaPuanlar, değerli ParaPuan olarak kullanılamayacaktır. Ürün iadesinde, kalan sepet tutarına karşılık gelen hediye ParaPuan düşülecek ve kalan ParaPuan tutarı geri alınacak, sepet tutarının 750 TL’nin altına düştüğü durumda ise yüklenen ParaPuan’ın tamamı geri alınacaktır. ParaPuan’lar harcanmış ise, ilgili tutar ekstreye TL borcu olarak yansıtılacaktır.
Kampanyaya katılım için gönderilen her SMS operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilmektedir.
Metro Marketler’in tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi Metro Marketler’den alınabilir. QNB Finansbank’ın bu kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
QNB Finansbank kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Üye marka, taksit ve kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabileceği hususu göz önünde bulundurulmalıdır.

0 0 Oy
Kampanyayı Oyla
Abonelik
Bildir
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x