Metro market Cardfinans kampanyası 23 Temmuz – 20 Ağustos 2015

  • 23 Temmuz 2015
Metro market Cardfinans kampanyası 23 Temmuz – 20 Ağustos 2015

Cardfinans kredi kartı sahipleri Metro marketlerden yapacakları alışverişlerde 100 TL’ye kadar para puan kazanacak. Kampanya kapsamında 23 Temmuz – 20 Ağustos 2015 arasında Metro Toptancı Marketlerden tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız ilk 2 adet 250 TL harcamada 50 TL, 2 adet 500 TL ve üzeri harcamada 100 TL değerinde puan kazanacaksınız.

Katılım için METRO yazıp 2273’e mesaj göndermeniz gereklidir.

* Tütün ve içki alışverişleri, TL/dakika yükleme işlemleri kampanyaya dahil değildir.

ParaPuan kampanyasına katılmak isteyen müşterilerin 23 Temmuz – 20 Ağustos 2015 arasında alışveriş yapmadan önce “METRO” yazıp, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 2273’e SMS göndererek kayıt olmaları gerekmektedir.

Alınacak kampanya katılım teyit mesajında ParaPuanların yükleneceği kredi kartı bilgisi verilecek, bu teyit mesajının alınmasının ardından kampanyaya katılım sağlanacaktır.

Kampanyaya katılım için gönderilen her SMS operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilmektedir.

Fix Card Kampanya Paketine dahil müşteriler ve Ticari kredi kartı müşterileri ParaPuan kampanyasından Fix Card’ları/ ticari kredi kartları ile SMS gönderimi yapmaksızın faydalanabileceklerdir.

ParaPuan’lar 01.09.2015 tarihinde kampanya katılım teyit mesajında belirtilen karta yüklenecek olup, son kullanım tarihi 30.09.2015’tir. Kullanılmayan ParaPuan’lar 01.10.2015 tarihinde geri alınacaktır.

Finansbank banka kartları, sanal Kartlar, kampanya Paketi’ne dahil olmayan Fix Card’lar ve ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler ParaPuan kampanyasına dahil değildir.

Ticari kredi kartı sahipleri ParaPuan kampanyasından kart bazında, bireysel kart sahipleri ise müşteri bazında faydalanabilecektir. Bireysel müşteriler, 2 adet 250TL kampanyasından en fazla 50TL veya 2 adet 500TL kampanyasından en fazla 100 TL değerinde ParaPuan kazanabilir.

Bireysel ek kredi kartlarıyla yapılan işlemler asıl kart sahibinde yapılmış sayılacak ve kazanılan ParaPuan’lar asıl karta yüklenecektir.

Kazanılan puanlar değerli ParaPuan kapsamında kullanılamayacaktır.

Ürünlerin iadesinde, o alışverişten kazanılan ParaPuan’lar geri alınır. ParaPuan’lar harcanmış ise, ilgili tutar ekstreye TL borcu olarak yansıtılır.

Fix Card “Kampanya Paketi” ücreti vergi dahil aylık 5 TL’dir ve her ay Fix Card’ınızdan tahsil edilecektir. Fix Card Kampanya Paketine dahil olmak ve bilgi almak için: 0 850 222 0 900’ü arayabilirsiniz.

Üye marka kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabilir.

Metro’nun tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi Metro Mağazaları’ndan alınabilir. Finansbank’ın bu kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Kampanya kapsamında Metro’dan satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler Metro’nun 444 50 40 numaralı şikayet hattına iletebilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ