Metro market Cardfinans kart kampanyası 14-27 Nisan 2016

 • 14 Nisan 2016
Metro market Cardfinans kart kampanyası 14-27 Nisan 2016

Metro market mağazalarından cardfinans kredi kartınızla yapacağınız alışverişlerde 50 TL’ye varan para puan kazanma fırsatı sunuluyor. 14-27 Nisan 2016 tarihleri arasında geçerli olacak kampanya kapsamında 500 TL ve üzeri üye pos alışverişlerinde 50 TL para puan hediye edilecektir.  Kazandığınız puanlar 2 Mayıs tarihinde yüklenecek ve ay sonuna kadar kullanılabilecektir.

Harcama öncesi katılım için METRO yazıp 2273‘e mesaj gönderilmelidir.

Not; Tütün ve içki alışverişleri, TL/dakika yükleme işlemleri kampanyaya dahil değildir.

Kampanya Ayrıntıları

 • ParaPuan kampanyasına katılmak isteyen müşterilerin 14– 27 Nisan 2016 arasında “METRO”, yazıp, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 2273’e  SMS göndererek kayıt olmaları gerekmektedir.
 • Alınacak kampanya katılım teyit mesajında ParaPuanların yükleneceği kredi kartı bilgisi verilecek, bu teyit mesajının alınmasının ardından kampanyaya katılım sağlanacaktır. Tüm CardFinans bireysel kartları veya Artı Paket’e dahil Fix Card’lar ile yapılacak harcamalarda kampanyadan faydalanılabilecektir. Fix Card Artı Paket’e dahil müşteriler ParaPuan kampanyasından SMS gönderimi yapmaksızın faydalanabileceklerdir.
 • Kampanya müşteri bazında olup, bir müşteri kampanya kapsamında en fazla 50 TL değerinde ParaPuan kazanabilir.
 • Kazanılan ParaPuan’lar 2 Mayıs 2016’da teyit SMS’inde belirtilen kredi kartına yüklenecek, kullanılmayan ParaPuanlar ise 2 Haziran 2016’da geri alınacaktır.
  Ek kartlarla yapılan işlemler asıl kart sahibince yapılmış sayılacak ve kazanılan ParaPuanlar asıl karta yüklenecektir.
 • Bireysel banka kartları, ticari kredi ve banka kartları Artı Paket’e dahil olmayan Fix Card’lar ile yapılan alışverişler, sanal kartlar  ve ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler, tütün/içki ürünü alışverişleri ve kontör alışverişleri kampanyaya dahil değildir.
 • ParaPuan’lar değerli ParaPuan kapsamında kullanılamayacaktır.
 • Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerin iadesinde, yüklenen ParaPuan’lar geri alınacak; ParaPuan’lar harcanmış ise, ilgili tutar ParaPuan yüklenen karta TL borcu olarak yansıtılacaktır.
  Katılım için gönderilen kısa mesaj tüm operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilecektir.
 • Fix Card “Artı Paket”  ücreti vergi dahil aylık 5 TL’dir ve her ay Fix Card’ınızdan tahsil edilir. Fix Card Artı Paket’e dahil olmak ve bilgi için 08502220900’u  arayabilirsiniz.
 • Üye marka taksit ve kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabilir.
 • Metro Toptancı Marketleri’nin tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi Metro Mağazaları’ndan alınabilir. Finansbank’ın bu  kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Kampanya kapsamında Metro Toptancı Marketlerin’ den satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler 444 50 40 numaralı şikayet hattına iletebilir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ