Novapazar Finansbanka özel 50 TL indirim kodu

  • 17 Ocak 2018
Novapazar Finansbanka özel 50 TL indirim kodu

Finansbank müşterileri cep şubesinden alacakları kampanya kodu ile 500 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL indirimden yararlanacak. Kampanyada ödemelerinizi herhangi bir kartla yapabilirsiniz. Kampanya 17 Ocak – 17 Şubat 2018 tarihleri arasında geçerlidir.

Altın alışverişleri dahil değildir.

Kampanya Ayrıntıları

Bu kampanya sadece QNB Finansbank Bireysel Cep Şubesi müşterileri için geçerlidir. KOBİ İnternet Şubesi’ne, Bireysel İnternet Şubesi’ne, KOBİ Cep Şubesi’ne, ve enpara.com’a yapılacak olan girişler kampanyaya dâhil değildir.
Bireysel Cep Şubemize giriş yapan müşteriler, kişiye özel kampanya kodlarını Fırsatlar menüsünden alabilirler.
Fırsatlar menüsünden yalnızca bir defa kampanya kodu alınabilir.
Alınan kampanya kodları 1 kez kullanılabilir.
İndirim novabazar.com’da geçerlidir.
İndirim alışveriş anında uygulanacaktır.
İndirim kampanyası novabazar.com tarafından sunulmakta olup indirim uygulanacak alışverişin QNB Finansbank bireysel kredi kartları ile yapılma zorunluluğu bulunmamaktadır.
Kampanya kodu ile alınan ürünlerin teslimi, kullanımı sırasında ortaya çıkabilecek sorunlar garanti, iade, değişim gibi hususlarda QNB Finansbank’ın herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Bu konuda oluşabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler novabazar.com’un 444 66 82 numaralı müşteri hizmetleri hattına iletilebilir.
Kampanya kodunuzu novabazar.com’da ürünlerinizi seçtikten sonra “Alışveriş Sepeti” ekranında yer alan “İndirim Kodu” alanına girip “Uygula” butonuna basarak kullanabilirsiniz.
Bu kampanya firmaların diğer kampanyaları ile birleştirilemez.
ParaPuan kullanılarak yapılacak harcamalar kampanyaya dahil değildir.
Hediye kartı/çeki alımları ile hediye kartı/çeki kullanımları ile yapılacak harcamalar kampanyaya dahil değildir.
Kampanya kodları paraya çevrilemez. Kullanım süresi dolan kampanya kodları yenileri ile değiştirilemez.
İade durumunda indirimli tutar üzerinden iade yapılır, bu alışveriş için kullanılan kampanya kodu daha sonra tekrar kullanılamaz.
Firmanın özel günler sebebiyle yaşayabileceği yoğunluk sebebiyle oluşabilecek teslimat gecikmelerinden QNB Finansbank sorumlu değildir.
Novabazar.com’un tüm müşterilerine sunduğu diğer kampanyalar için detaylı bilgi novabazar.com’dan alınabilir. QNB Finansbank’ın bu kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x