Kampanya ve İndirim Haberleri

Shell akaryakıt istasyonlarında cardfinans kampanyası 1-31 Temmuz 2018

  • 01 Temmuz 2018
Shell akaryakıt istasyonlarında cardfinans kampanyası 1-31 Temmuz 2018

Cardfinans kredi kartı sahipleri Shell akaryakıt istasyonlarından farklı günlerde yapacakları 100 TL ve üzeri 3 adet harcamada 20 TL değerinde para puan kazanacak. Kazanılan puanlar yine Shell istasyonlarında geçerli olacaktır. Kampanya 1-31 Temmuz 2018  tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kazanılan ParaPuanlar 2 Ağustos 2018 tarihinde yüklenecek olup, Ağustos sonuna kadar geçerlidir. Katılmak için kampanya tarihleri arasında SHELL yazıp 2273’e mesaj gönderilmelidir.

Kampanya Ayrıntıları
ParaPuan kampanyasına katılmak isteyen müşterilerin kampanya süresince “SHELL” yazıp, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 2273’e SMS göndererek kayıt olmaları gerekmektedir. Alınacak kampanya katılım teyit mesajının ardından kampanyaya katılım sağlanacaktır.
Cep Şubesi’nden ParaPuan kampanyasına katılmak isteyen müşterilerin kampanya süresince “HEMEN KATIL” butonuna tıklayarak kampanyaya kayıt olmaları gerekmektedir.
Uygulamanın geçerli olduğu Shell istasyonlarında mobil ödeme ile yapacağınız akaryakıt alışverişleri de kampanyaya dahildir.
Kampanya müşteri bazında olup, bir müşteri kampanyadan bir kez yararlanabilir ve kampanya kapsamında en fazla 20 TL değerinde ParaPuan kazanabilir.
Kazanılan ParaPuan’lar kampanyaya kayıt olup harcama yaptığınız kredi kartına 2 Ağustos 2018’de yüklenecek, Ağustos sonuna kadar geçerli olacaktır. Kullanılmayan ParaPuan’lar 3 Eylül 2018’de geri alınacaktır.
20 TL değerindeki ParaPuan, istasyon market ürünleri, alkollü içkiler, tütün mamulleri, altın ve 0 KDV’li ürünlerde ve GSM TL yüklemelerinde harcanamaz.
Ek kartlar ile yapılan işlemler asıl kart sahibince yapılmış sayılacak ve kazanılan ParaPuan asıl karta yüklenecektir.
Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerin iadesinde, yüklenen ParaPuan’lar geri alınacak; ParaPuan’lar harcanmış ise, ilgili tutar ParaPuan yüklenen karta TL borcu olarak yansıtılacaktır.
Katılım için gönderilen kısa mesaj tüm operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilecektir. 2273’e gönderilecek her SMS,operatörlerin kendi kampanya katılım mesaj tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.
CardFinans Fix “Artı Paket” ücreti vergi dahil aylık 5 TL’dir ve her ay CardFinans Fix’den tahsil edilir. CardFinans Fix Artı Paket’e dahil olmak ve bilgi için 08502220900’u arayabilirsiniz.
Kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabilir.
Shell’in tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi Shell’den alınabilir. QNB Finansbank’ın bu kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
Kampanya kapsamında Shell’den satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler 444 1 504 numaralı şikayet hattına iletilebilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. kazım simit dedi ki:

    finansbank ın saçma sapan kampanyalarına inanmayın.. 100 lira 3 kez yakıt aldığım halde anlaşmalı pos değil diye parapuanları yüklemediler. anlaşmalı pos mantığı nedir ya..

BİR YORUM YAZ