Şok market cardfinans kart kampanyası 26 Eylül – 30 Ekim 2018

 • 28 Eylül 2018
Şok market cardfinans kart kampanyası 26 Eylül – 30 Ekim 2018
Cardfinans kredi kartı sahipleri Şok marketlerden26 Eylül – 30 Ekim 2018 tarihleri arasında toplamda yapacakları 200 TL ve üzeri alışverişlerde 25 TL değerinde para puan kazanacak. Kampanyaya katılmak için SEPET yazıp 2273’e mesaj gönderilmelidir.
Kampanya kapsamında farklı alışveriş tutarları ile birden fazla alışveriş yapılabilir.
Kazanılan puan 31 Ekim ile 3 Aralık 2018 tarihleri arasında kullanılabilecektir.
Kampanya Ayrıntıları
 • Kampanya kapsamında Şok Marketleri’nde 26 Eylül – 30 Ekim 2018 tarihleri arasında QNB Finansbank POS’larından toplamı 200 TL ve üzerini bulan alışverişlerin ilki için 25 TL ParaPuan kazanılacaktır.
 • ParaPuan kampanyasına katılmak isteyen müşterilerin kampanya süresince “SEPET”, yazıp, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 2273’e  SMS göndererek kayıt olmaları gerekmektedir. Alınacak teyit mesajının ardından kampanyaya katılım sağlanacaktır.
 • Cep Şubesi’nden ParaPuan kampanyasına katılmak isteyen müşterilerin kampanya süresince “HEMEN KATIL” butonuna tıklayarak kampanyaya kayıt olmaları gerekmektedir.
  Kazanılan ParaPuan’lar kampanyaya kayıt olup harcama yaptığınız kredi kartına 31 Ekim 2018’de yüklenecek, kasım sonuna kadar geçerli olacaktır. Kullanılmayan ParaPuan’lar 3 Aralık 2018’de geri alınacaktır.
 • Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerin iadesinde, yüklenen ParaPuan’lar geri alınacak; ParaPuan’lar harcanmış ise, ilgili tutar ParaPuan yüklenen karta TL borcu olarak yansıtılacaktır.
 • Kampanya müşteri bazında olup,  bir müşteri kampanya kapsamında en fazla 25 TL değerinde ParaPuan kazanabilir.
 • Tütün alışverişleri, TL/dakika yükleme işlemleri kampanyaya dahil değildir.
 • Ticari kartlar, banka kartları, Artı Paket’e dahil olmayan CardFinans Fix’ler ile yapılan alışverişler, sanal kartlar, ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
  Katılım için gönderilen kısa mesaj tüm operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilecektir.
 • CardFinans Fix “Artı Paket” ücreti vergi dahil aylık 5 TL’dir ve her ay CardFinans Fix’den tahsil edilir. Artı Paket’e dahil olmak ve bilgi için 0 850 222 0 900 aranabilir. Üyelik sırasında gerekli koşullar ayrıca iletilecektir.
 • Şok Marketleri’nin tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi Şok Marketleri’nden alınabilir. QNB Finansbank’ın bu kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Kammpanya kapsamında Şok Marketleri’nden satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler Şok Marketleri’nin 0212 5763300 numaralı şikayet hattına iletilebilir.
 • Üye marka, taksit ve kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabileceği hususu göz önünde bulundurulmalıdır.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. Anonim dedi ki:

  200 TL lik alışveriş tek seferde mi yapılacak ?Ya da parça parça yapıp toplam 200 TL olduğunda da geçerli mi?

 2. Ferhat dedi ki:

  Anonim.toplamda diyor daha önceki kampanyaları da o şekildeydi ve parça parça oluyordu.yine aynısı diye düşünüyorum

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.