Teknosa Cardfinans kampanyası 600 TL üzeri 60 TL hediye

 • 16 Ekim 2015
Teknosa Cardfinans kampanyası 600 TL üzeri 60 TL hediye

Cardfinans kredi kartı sahipleri Teknosa mağazalarından finansbank poslarından tek seferde yapacakları 600 TL ve üzeri alışverişlerde 60 TL değerinde para puan kazanacak. Kampanya bu hafta 16 – 19 Ekim 2015 arasında geçerli olacaktır.

Katılım için TEKNOSA yazıp 2273’e mesaj göndermeniz gereklidir.

Kampanya İstanbul, Edirne, Manisa, Samsun ve Tekirdağ’da bulunan tüm Teknosa mağazalarında geçerlidir.

Kampanya Ayrıntıları

 • Bireysel kredi kartı sahipleri ParaPuan kampanyasından müşteri bazında faydalanabilecektir. Bir müşteri tek bir kredi kartıyla bir defa kampanyadan yararlanabilecek ve en fazla 60 TL değerinde ParaPuan kazanabileceklerdir.
 • ParaPuan kampanyasına katılmak isteyen müşterilerin 16 – 19 Ekim 2015 arasında “TEKNOSA” yazıp, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 2273‘e  SMS göndererek kayıt olmaları gerekmektedir.
 • Alınacak kampanya katılım teyit mesajında ParaPuanların yükleneceği kredi kartı bilgisi verilecek, bu teyit mesajının alınmasının ardından kampanyaya katılım sağlanacaktır.
 • Kampanyaya katılım için gönderilen her SMS operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilmektedir.
 • Fix Card “Kampanya Paketi”  ücreti vergi dahil aylık 5 TL’dir ve her ay Fix Card’ınızdan tahsil edilir. Fix Card kampanya paketine dahil olmak ve bilgi için 08502220900’u  arayabilirsiniz.
  Kazanılan ParaPuan’lar 1 Kasım 2015’te bankanın belirlediği karta yüklenecek; 30 Kasım 2015’e kadar geçerlidir,kullanılmayan ParaPuanlar 1 Aralık 2015’te geri alınacaktır.
  Ek kartlarla yapılan alışverişler asıl kart sahibince yapılmış sayılacak ve  kazanılan ParaPuan’lar asıl karta yüklenecektir.
 • Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerin iadesinde, yüklenen ParaPuan’lar geri alınacak;
 • ParaPuan’lar harcanmış ise, ilgili tutar ParaPuan yüklenen karta TL  borcu olarak yansıtılacaktır.
  Finansbank ticari kredi kartları, sanal kartlar, banka kartları, kampanya Paketi’ne dahil olmayan Fix Card’lar ile yapılan alışverişler, ParaPuan kullanılarak  yapılan alışverişler ParaPuan kampanyasına dahil değildir.
 • Kazanılan ParaPuanlar, değerli ParaPuan olarak kullanılamayacaktır.
 • Teknosa’nın tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi Teknosa’dan alınabilir. Finansbank’ın bu  kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Kampanya kapsamında Teknosa’dan satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler Teknosa’nın 444 55 99 numaralı şikayet hattına iletebilir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.