Kampanya ve İndirim Haberleri

Watsons cardfinans kampanyası Mart 2021

  • 15 Mart 2021
Watsons cardfinans kampanyası Mart 2021

Cardfinans kredi kartı sahipleri watsons mağazaları ve internet sitesinden yapacakları 150 TL ve üzeri alışverişlerinde 30 TL değerinde para puan kazanacak. Kampanyaya 31 Mart 2021 tarihine kadar  “WATSONS” yazıp 2273’e mesaj göndererek katılabilirsiniz.

Kampanya Ayrıntıları
CardFinans bireysel kredi kartları, CardFinans Nakit veya Artı Kampanya’ya dahil CardFinans Fix ile Watsons mağazaları veya http://watsons.com.tr’de QNB Finansbank POS’larından 1-31 Mart 2021 tarihleri arasında tek seferde yapacağınız 150 TL üzeri ilk alışverişinize 30 TL ParaPuan fırsatı sunulacaktır.
ParaPuan kampanyasına katılmak için mart ayı boyunca “WATSONS” yazıp, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 2273’e SMS göndererek kayıt olacaklardır. Alınacak kampanya katılım teyit mesajının ardından kampanyaya katılım sağlanacaktır. Gönderilecek her SMS, operatörlerin kendi kampanya katılım mesaj tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.
CardFinans Nakit bireysel banka kartı sahipleri için katılım şartı olmayıp kampanya şartlarına uygun harcaması olması durumda ParaPuan kazanımı gerçekleşecektir.
Kazanılan ParaPuan’lar kampanyaya kayıt olup harcama yaptığınız kartınıza 2 Nisan 2021’de yüklenecek olup temmuz ayı sonuna kadar QNB Finansbank üye işyerlerinde geçerli olacaktır.
Kazanılan ParaPuan’lar online alışverişlerde veya değerli ParaPuan olarak kullanılamayacaktır.
Kullanılmayan ParaPuan 3 Mayıs 2021’de geri alınacaktır.
Kampanya, diğer ParaPuan kampanyaları ile birleştirilemez.
Bir müşteri tüm kartlarıyla kampanyadan 1 kez ve en fazla 30 TL değerinde ParaPuan kazanılabilir.
Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerin iadesinde, yüklenen ParaPuan’lar geri alınacak; harcanmış ise, ilgili tutar ParaPuan yüklenen karta TL borcu olarak yansıtılacaktır.
Ticari kartlar, Artı Kampanya’ya dahil olmayan CardFinans Fix ile yapılan alışverişler ve ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
CardFinans Fix “Artı Kampanya” ücreti vergi dahil aylık 10 TL’dir ve her ay CardFinans Fix’inizden tahsil edilir. CardFinans Fix Artı Kampanya’ya dahil olmak ve bilgi için 08502220900’u arayabilirsiniz.
CardFinans Fix “Artı Kampanya” ParaPuan kampanya detayları için tıklayınız.
Artı Kampanya’ya dahil CardFinans Fix ParaPuan kampanyasına dahil olduğunda, ParaPuanın son kullanım tarihine kadar artı Kampanya’dan çıkış yapamamaktadır.
QNB Finansbank A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar. Watsons’ın tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi Watsons’tan alınabilir.
QNB Finansbank A.Ş.’nin bu kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Kampanya kapsamında Watsons’tan satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler Watsons’ın 444 99 87 numaralı şikayet hattına iletebilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ