Kampanya ve İndirim Haberleri

Enpara kidegadan her ay 1 kitap hediye kampanyası 2020

  • 25 Aralık 2019
Enpara kidegadan her ay 1 kitap hediye kampanyası 2020

Enpara 2020 yılına özel ikinci kampanyasında Kidega sitesinden yapacağınız ilk 75 TL ve üzeri alışverişte kitap hediye edecek. Kampanya 31 Mart 2020’ye kadar  geçerli olacak ve ayın enparalası olduğunuz her ay sitede 15 TL iade edilecek.

Kampanyadan yararlanabilmek için:

Enpara.com müşterisi olmanız,
1 Ocak – 31 Mart 2020 tarihleri arasında her ay Encard’ınız veya Enpara.com Kredi Kartı’nızla Kidega.com web sitesi ve mobil uygulaması üzerinden tek seferde 50 TL ve üzeri alışveriş yapmanız,
Alışveriş yaptığınız ay 10 TL indirim kazanmak için harcama yaptığınız tarihten bağımsız olarak, ayın son gününe kadar ‘Ayın Enparalısı’ olmanız yeterli.
Kampanya boyunca ‘Ayın Enparalısı’ olduğunuz her ay kazandığınız indirimler, bir sonraki ayın 7. gününde Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza yatırılır.

Nasıl ‘Ayın Enparalısı’ olabileceğinizi öğrenmek ve ‘Ayın Enparalısı’ uygulamasıyla ilgili detaylı bilgi almak için Enpara.com’un web sitesinde yer alan ‘Ayın Enparalısı’ sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Nelere dikkat etmelisiniz?

Kampanya Encard’ınız veya Enpara.com Kredi Kartı’nızla www.kidega.com web sitesi ve mobil uygulamasından yapılan alışverişler için geçerlidir. Diğer ödeme sistemleri veya para transferi yöntemleri (ör: EFT, havale) ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
Kitap hediyesi sadece tek seferde yapılan ilk 75 TL ve üzeri alışveriş için geçerlidir. Kampanya boyunca bir ay içinde tek seferde birden fazla 75 TL ve üzeri alışveriş yapılması durumunda, sadece o ay yapılan ilk alışveriş için 1 adet hediye kitap kazanılır. Tek seferde 75 TL’nin altında alışveriş yapılması durumunda, ay boyunca yapılan alışverişlerin toplamı 75 TL’nin üzerinde olsa bile kampanya kapsamında hediye kitap kazanılmaz.
Kidega.com web sitesi ve mobil uygulaması üzerinden 75 TL ve üzeri ilk alışverişin ödeme aşamasında, Encard’ınız veya Enpara.com Kredi Kartı’nızın bilgilerini girdikten sonra Enpara.com hediye kitaplarından biri seçilebilir.
Kampanya süresince ‘Ayın Enparalısı’ olduğunuz her ay tek seferde yapılan ilk 75 TL ve üzeri alışverişlerinizde 1 adet hediye kitaba ek olarak 15 TL indirim kazanırsınız.
Örneğin; 15 Mayıs 2019 tarihinde Kidega.com’dan 75 TL ve üzerinde bir alışveriş yaptınız ve hediye kitabınızı aldınız. 20 Mayıs 2019 tarihinde ‘Ayın Enparalısı’ olmanız durumunda teslim aldığınız hediye kitabınıza ek olarak 15 TL indiriminiz 7 Haziran 2019 tarihinde Vadeli TL hesabınıza yatırılır. Eğer Mayıs ayı içerisinde ‘Ayın Enparalısı’ olamadıysanız, Kidega.com’dan yaptığınız ilk 75 TL ve üzeri alışverişinizden sadece 1 adet hediye kitap almış olursunuz.
Kampanya kapsamında aylık maksimum 15 TL ve 1 adet hediye kitap, kampanya bitimine kadar ise toplamda maksimum 45 TL indirim ve 3 adet hediye kitap kazanılır.
Ay boyunca yapılan harcamalara ait indirimler bir sonraki takip eden ayın 7. gününde Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza yatırılır. Ayın 7. gününün bir tatil gününe denk gelmesi durumunda iadeler takip edilen ilk iş gününde gerçekleştirilir. İndirim kazanan müşteriler Enpara.com tarafından aynı gün gönderilen bir SMS veya mobil bildirim ile bilgilendirilir.
Kampanya kapsamında satın alınan ürün veya ürünlerin iptal veya iade edilmesi ve bu iptal/iade sonrasında alışveriş tutarının 75 TL’nin altına düşmesi durumunda, ilgili alışverişten indirim kazanılmaz. Kampanya kapsamında kazanılan indirimin Vadesiz TL hesaplarına yansıtılmasından sonra iptal veya iade edilen alışverişlerden kazanılan indirim tutarı Enpara.com Vadesiz TL hesabından geri tahsil edilir.
Kampanya kapsamında satın alınan ürün veya ürünlerin iptal edilmesi durumunda kampanyadan yeniden yararlanabilirsiniz. Ancak ilk siparişinizde hediye kitabınızı almış olduğunuz için yeni siparişinizde tekrar hediye kitap seçiminden faydalanamazsınız.
Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerle ilgili her türlü sorun, itiraz ve şikayeti destek@kidega.com adresine e-posta göndererek, 0850 811 85 34 numaralı çağrı merkezini arayarak veya Kidega.com’un iletişim adımında yer alan iletişim formunu doldurarak iletebilirsiniz. Enpara.com, satın alınan ürünlerle ilgili herhangi bir sorumluluk taşımaz.
Enpara.com kampanyası farklı kampanyalarla birleştirilemez.
Enpara.com ve Kidega, öncesinde bilgi vermek kaydıyla, kampanya koşullarında ve hediye kitap seçeneklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

0 0 Oy
Kampanyayı Oyla
Abonelik
Bildir

2 Yorum
Eski
Yeni En Çok Oylanan
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
ÖZCAN BODUR
2 yıl önce

GARANTİ PARACARD HER 100 E 10 TL BONUS 26-1 OCAK ARASI

aykut
2 yıl önce

en paranın taksit kampanyası çok güzel. akaryakıt, gıda, haricinde tüm peşin harcamaları 3 tanesini 3000 tl ye kadar ücretsiz 6 ay taksitlendire biliyorsunuz. bu kampanyayı 2020 aralık ayına kadar uzatmışlar.

2
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x