Enpara kredi kartı ile 1000 TL’ye kadar 3 adet harcamanızı faizsiz taksitlendirin

 • 12 Aralık 2017
Enpara kredi kartı ile 1000 TL’ye kadar 3 adet harcamanızı faizsiz taksitlendirin

Enpara kredi kartı sahipleri 2018 yılı sonuna kadar 1000 TL’ye kadar 3 adet alışverişini ücretsiz ve faizsiz taksitlendirecek. Tek çekim harcamalarınızı internet şubesi üzerinden

Kampanya Ayrıntıları

 • Kampanya 31 Aralık 2018’e kadar geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında Enpara.com Kredi Kartı’nız ile her ay 1.000 TL’ye kadar olan ve ilgili yasal düzenlemenin izin verdiği 3 adet taksitsiz harcamanızı herhangi bir faiz ya da ücret ödemeden taksitlendirilebilirsiniz.
 • Taksitlendirme işlemleri internet ve cep şubemizde yer alan ‘Kredi Kartı > Güncel dönem borcu’ veya ‘Kredi Kartı > Harcama taksitlendirme’ adımları kullanılarak yapılabilir.
 • 3 adet faizsiz ve ücretsiz taksitlendirme hakkınızı 1.000 TL ile 3.000 TL arasındaki harcamalarınız için de kullanabilirsiniz. Taksitlendirmek istediğiniz harcamanın 1.000 TL ile 2.000 TL arasında olması durumunda 2 hakkınız, 2.000 TL ile 3.000 TL arasında olması durumunda 3 hakkınız birden kullanılmış sayılır. Dilerseniz 3.000 TL üzerindeki harcamalarınızı aylık %1.84 faiz oranıyla kampanyasız olarak taksitlendirebilirsiniz.
 • Ekstre dönemi boyunca toplam 3 adet olan faizsiz ve ücretsiz taksitlendirme hakkınızın dolması durumunda ilgili yasal düzenlemenin izin verdiği diğer harcamalarınızı dilerseniz aylık %1.84 faiz oranıyla kampanyasız olarak taksitlendirebilirsiniz.
 • Güncel dönem harcamalarınıza ait taksitlendirme işlemlerinizi ekstreniz kesilene kadar yapabilir, yaptığınız taksitlendirme işlemlerini yine ekstreniz kesilene kadar iptal edebilirsiniz. Kampanya kapsamında faizsiz ve ücretsiz olarak yaptığınız bir taksitlendirmeyi iptal ettiğinizde o harcama için kullandığınız taksitlendirme hakkınız geri verilir, geri verilen hakkınızı aynı dönemdeki farklı bir harcamanızı faizsiz ve ücretsiz olarak taksitlendirmek için kullanabilirsiniz.
 • 27 Eylül 2016 tarihinde Banka ve Kredi Kartları Yönetmeliği’nde yapılan yasal düzenleme gereği yemek (ör: restoran), gıda (ör: market), alkollü içecek, akaryakıt (ör: benzin/mazot), telekomünikasyon (ör: cep telefonu), kozmetik, ofis malzemeleri ve yurt dışı alışverişleri ile hediye kart, hediye çeki alımları taksitlendirilemez.
 • 50 TL’nin altındaki harcamalar, QNB Finansbank üye iş yerlerinden yapılan ve alışveriş sırasında taksitlendirilen harcamalar, nakit avans işlemleri ve provizyonda bekleyen harcamalar sonradan taksitlendirilemez.
 • Enpara.com, öncesinde bilgi vermek kaydıyla, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. Elektrikci dedi ki:

  Başlıkta sehven 1000 TL üzeri yazılmış.

 2. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Elektrikci uyarı için teşekkürler, düzeltildi.

BİR YORUM YAZ