Beğendik market maximum kart kampanyası 1-31 Ekim 2015

  • 05 Ekim 2015
Beğendik market maximum kart kampanyası 1-31 Ekim 2015

Maximum kredi kartı sahipleri Beğendik marketlerden tek seferde ve farklı günlerde yapacakları 75 TL ve üzeri 2 adet alışverişte 15 TL değerinde maxi puan kazanıyor. Kampanya bu ay 1-31 Ekim 2015 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Katılım için bağlantıya tıklayarak sağ üst köşede bulunan KATIL butonunu kullanabilirsiniz. Bağlantı adresi:

http://www.maximum.com.tr/TR/kampanyalar/kampanya-ayrintilari/Sayfalar/kampanya-ayrintilari.aspx?CampaignName=Be%C4%9Fendik+Kampanyas%C4%B1&IdCampaign=NzYx-ISB

Kampanya Ayrıntıları
1- Ziraat Maximum Kartlar kampanyaya dahildir.
2- Kampanyamız 1-31 Ekim 2015 tarihleri arasında Maximum özellikli POS cihazlarından tek seferde ve farklı günlerde yapılan 75 TL ve üzeri ikinci peşin alışverişte geçerlidir.
3- Kampanyamız süresince kampanyamıza katılmak isteyen müşterilerimizin “MARKET” yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4402’ye SMS göndermesi gerekmektedir. Kampanya sayfamızda sağ üstte yer alan “Katıl” butonundan da istenen bilgiler girilerek katılım sağlanabilmektedir.
4- Gönderilen her bir SMS için GSM operatörleri tarafından 1 SMS karşılığı ücret tahsil edilmektedir.
5- Aynı gün yapılan alışverişlerden sadece bir tanesi kampanyaya dahildir.
6- Kampanyamız kart bazında değil, müşteri numarası bazındadır. Bir müşterimiz kampanyadan 1 kez yararlanabilecek ve kampanyamız kapsamında en fazla 15 TL ilave MaxiPuan kazanabilecektir.
7- Kampanyadan kazanılan MaxiPuan’lar kampanya bitiminden itibaren 7 işgünü içerisinde müşteri hesaplarına yansıtılacaktır ve son kullanım tarihi 22.11.2015’tir.
8- Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kart, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı ve Şirket Kredi Kartı ile yapılan alışverişler kampanyamıza dahil değildir.
9- MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler ve taksitli alışverişler kampanyaya dahil değildir.
10- Bankamatik Kartı ile yapılan alışverişler de kampanyamıza dahildir. Kampanyadan puan kazanılması için tüm alışverişlerin Bankamatik Kartı ile veya kredi kartı ile yapılması gerekmektedir. Bankamatik Kartı ile yapılan alışverişlerde SMS ile katılım koşulu bulunmamaktadır.
11- Ziraat Bankası Maximum Kart ve İş Bankası Maximum Kart ile yapılan alışverişler birleştirilememektedir.
12- Kampanyadan Maximiles ile de yararlanılabilir. Maximiles ile kazanılan MaxiPuan’lar MaxiMil’e dönüştürülemez ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamaz.
13- Maximum Kart ve Maximiles’ı bulunan müşterilerin kazandıkları ilave MaxiPuan tutarları kampanya kapsamında en son kullandıkları kartlarına yüklenecektir. Maximum Kart’a yüklenen MaxiPuanlar Maximum Kart ile, Maximiles’a yüklenen MaxiPuan’lar Maximiles ile kullanılmalıdır.
14 -Üye işyerlerinde kampanya ile ilgili yapılacak hatalı bildirimlerden Maximum uygulaması sorumlu değildir.

Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x