BP maximum kart kampanyası 20 TL hediye 1 Temmuz – 15 Ağustos 2016

 • 02 Temmuz 2016
BP maximum kart kampanyası 20 TL hediye 1 Temmuz – 15 Ağustos 2016

Maximum kredi kartı sahipleri BP akaryakıt istasyonlarından tek seferde ve farklı günlerde yapacakları 75 TL ve üzeri 4 adet harcamada 20 TL değerinde maxi puan kazanacak. Kampanya 1 Temmuz – 15 Ağustos 2016 tarihleri arasında geçerli olacaktır. İstasyonlardan ne aldığınız önemli değil, üye şartı vardır yani maximum posundan ödeme yapılmalıdır.

Kampanya Ayrıntıları

 • 1 Temmuz – 15 Ağustos 2016 tarihleri arasında Maximum Kart sahibi müşterilerin, Maximum Kart  ile Maximum anlaşmalı ve kampanyaya katılan BP akaryakıt istasyonlarından tek seferde ve farklı günlerde yapacakları 75 TL ve üzeri   4. akaryakıt veya otogaz alışverişlerine yine Maximum anlaşmalı BP akaryakıt istasyonlarından yapacakları  akaryakıt veya otogaz alışverişlerinde kullanmak üzere 20 TL MaxiPuan yüklenecektir.
 • MaxiPuan’lar kampanya bitiminden itibaren 7 işgünü içerisinde yüklenecek olup, son kullanma tarihi 5 Eylül 2016’dır. Bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kere yararlanabilecek olup en fazla 20  TL ilave MaxiPuan kazanabilecektir.
 • Kampanya katılımak için  Maximum Kart sahiplerinin,  maximum.com.tr kampanya sayfasına girip kayıt olması  ya da “BP” yazıp boşluk bırakarak kartların son 6 hanesini yazarak 4402 ‘ye SMS ile göndermesi gerekmektedir. Ziraat Maximum Kart sahiplerinin ise “BP” yazıp boşluk bırakarak kartların son 6 hanesini yazarak 4757 ‘ye SMS göndermesi gerekmektedir. Gönderilen her bir SMS için GSM operatörleri tarafından 1 SMS karşılığı ücret tahsil edilmektedir.
 • Maximum Aidatsız Kart, İş’te Üniversiteli Aidatsız Kredi Kartı, Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir
 • Kampanya kapsamında işlemlerin Maximum üye işyeri  BP  istasyonlarındaki İşbankası POS terminali üzerinden yapılması gerekmektedir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. Şahin Uluç dedi ki:

  Paraf ile dört 75 e otuz lira varken gerek var mı tabiki yok.rekabet in bu yönü çok güzel bizler için

 2. Anonim dedi ki:

  Paraf ile dört 75 e otuz lira varken gerek var mı tabiki yok.rekabet in bu yönü çok güzel bizler için

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.