Gittigidiyor maximum kart kampanyası 100 TL hediye 16-31 Ekim

 • 14 Ekim 2016
Gittigidiyor maximum kart kampanyası 100 TL hediye 16-31 Ekim

Maximum kredi kartı sahipleri online alışveriş sitesi gittigidiyor.com üzerinden yapacakları 500 TL ve üzeri alışverişlerde 60 TL, 1000 TL üzeri alışverişlerde 100 TL değerinde maxi puan kazanacak. Kampanyaya fırsatla uygulaması üzerinden 16-31 Ekim 2o16 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

maximum-gittigidiyor

www.maximum.com.tr üzerindeki kampanya sayfasında, sağ üstte yer alan ”Katıl” butonundan istenen bilgileri girerek kampanyaya katılabilirsiniz.

Kazandığınız Maxipuanlar kampanyanın sona ermesini takiben 15 gün içinde kampanyada kullandığınız kredi kartınıza yüklenecektir.
Verilecek MaxiPuanların son kullanma tarihi 29 Kasım 2016 (bu tarih dahil) olup, kullanılmayan MaxiPuanlar 30 Kasım 2016 tarihinde geri alınacaktır.
Ziraat Bankası Kredi Kartları kampanyaya dahildir. Ziraat Maximum kredi kartı sahiplerinin kampanyaya katılabilmeleri için “GITTIGIDIYOR” yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4757’ye SMS göndermelidir.
Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kart, İşte Üniversiteli Aidatsız Kart, Maximum fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
Mücevher, Takı, Saat (Diğer Mücevher, Takı – Erkek Mücevher, Takı – Mücevher, Değerli Taş – Ziynet ve Külçe altın – Pırlanta kategorileri), “Emlak”, ve “Otomobil ve Motosiklet” (Otomobil, Motosiklet araç satışları) kategorilerinden gerçekleştirilecek işlemler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
Kampanya kart bazında değil müşteri numarası bazındadır ve bir defa faydalanılabilir. Bir müşteri kampanya kapsamında tek seferde yapacağı en yüksek tutarlı işlemi üzerinden olacak şekilde azami 100 TL MaxiPuan kazanabilir.
BKM Express ile yapılan ödemeler kampanya kapsamında değerlendirilecektir.
Sanal kart ile yapılan alışverişler kampanyaya dahildir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. murat02 dedi ki:

  gittigidiyor bonus ve maximum birbirlerine karıştılar galiba

 2. Emin dedi ki:

  Kampanya Bonus kart programının mı? Maximum kart programının mı? Bir satırda Bonus yazıyor diğer satırda MaxiPuan yazıyor.

 3. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Uyarı için teşekkürler, gerekli düzeltme yapıldı.

 4. Anonim dedi ki:

  Kampanya detay bilgilerinde 01-15 Ekim yazıyor, bu mevcut kampanya zaten. 16-31 Ekim ise eğer kampanya detay bilgilerde düzeltme atlanmış. İlk paragrafta 500 TL ve üzerine 60 TL ödül olarak belirtilmiş detayda 50 TL olarak belirtilmiş. Ayrıca ilk paragrafta “fırsatla” uygulaması ile katılımdan bahsediliyor “fırsatla” uygulaması T. İş Bankası’nın. Detay bilgilerde yer alan puan yükleme ve geri alım tarihleri gibi bilgiler şu anda devam eden mevcut kampanyanın.

 5. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Arkadaşlar çok özür dilerim, düzeltme yapayım derken iyice karıştırmışım. Kampanya maximum kart kampanyasıdır. 16 Ekim’de maximum sayfasındaki katıl butonu ile katılabilirsiniz.

 6. Anonim dedi ki:

  maxsimum kartla 3D Güvenli alışveriş ve sanal kartla yapamıyorum neden acaba

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.