Gittigidiyor maximum kart kampanyası 16 Eylül – 15 Ekim 2018

  • 16 Eylül 2018
Gittigidiyor maximum kart kampanyası 16 Eylül – 15 Ekim 2018

Maximum kredi kartı sahipleri online alışveriş sitesi Gittigidiyor üzerinden yapacakları 500 TL ve üzeri alışverişte 50 TL, 1000 TL üzeri alışverişlerde 75 TL değerinde maxi puan kazanacak. Kampanya 16 Eylül – 15 Ekim 2018 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanyaya maximum mobil üzerinden katılabilirsiniz.

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dâhil değildir. Online ödeme şirketleri aracılığı ile gerçekleştireceğiniz işlemler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır.

Ürün gruplarında uygulanacak taksit adetleri 15 Ağustos 2018 tarihinde 30510 no’lu Resmi Gazete’de Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) tarafından yayımlanan Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmelik doğrultusunda belirlenmektedir. Yasal düzenleme uyarınca cep telefonu satışlarında taksitlendirme yapılamamaktadır.

Ödül kullanımı: MaxiPuan’larınız 31 Ekim 2018 tarihinde kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 10 Kasım 2018(bu tarih dâhil)’dir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve en fazla 75 TL MaxiPuan kazanabilir.

Abonelik
Bildir

5 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
chemistry35
5 yıl önce

arkadaşlar sarıkız deneyen var mı

Srsr
5 yıl önce

Nesrin hn sanal kart geçerlimidir

Mehmet
5 yıl önce

Saridan aldık o iş tamam.

Anonim
5 yıl önce

Mehmet bey kesinmi

Mehmet
5 yıl önce

Kesin sıkıntı yok.

5
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x