Gittigidiyor maximum kart kampanyası 16 Eylül – 15 Ekim 2018

 • 16 Eylül 2018
Gittigidiyor maximum kart kampanyası 16 Eylül – 15 Ekim 2018

Maximum kredi kartı sahipleri online alışveriş sitesi Gittigidiyor üzerinden yapacakları 500 TL ve üzeri alışverişte 50 TL, 1000 TL üzeri alışverişlerde 75 TL değerinde maxi puan kazanacak. Kampanya 16 Eylül – 15 Ekim 2018 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanyaya maximum mobil üzerinden katılabilirsiniz.

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dâhil değildir. Online ödeme şirketleri aracılığı ile gerçekleştireceğiniz işlemler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır.

Ürün gruplarında uygulanacak taksit adetleri 15 Ağustos 2018 tarihinde 30510 no’lu Resmi Gazete’de Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) tarafından yayımlanan Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmelik doğrultusunda belirlenmektedir. Yasal düzenleme uyarınca cep telefonu satışlarında taksitlendirme yapılamamaktadır.

Ödül kullanımı: MaxiPuan’larınız 31 Ekim 2018 tarihinde kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 10 Kasım 2018(bu tarih dâhil)’dir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve en fazla 75 TL MaxiPuan kazanabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. chemistry35 dedi ki:

  arkadaşlar sarıkız deneyen var mı

 2. Srsr dedi ki:

  Nesrin hn sanal kart geçerlimidir

 3. Mehmet dedi ki:

  Saridan aldık o iş tamam.

 4. Anonim dedi ki:

  Mehmet bey kesinmi

 5. Mehmet dedi ki:

  Kesin sıkıntı yok.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.