Hepsiburada maximum kart kampanyası 1-15 Haziran 2018

 • 31 Mayıs 2018
Hepsiburada maximum kart kampanyası 1-15 Haziran 2018

Online alışveriş sitesi Hepsiburada yeni kredi kartı kampanyasında maximum kart sahiplerine özel 1-15 Haziran 2018 tarihleri arasında 500 TL ve üzeri ödemelerde 50 TL, 1250 TL üzeri ödemelerde 75 TL değerinde maxi puan kazanacak. Bankalara gittikçe cimrileşiyor maalesef.

Maximum mobil üzerinden kampanyaya katılabilirsiniz.

Kampanya Ayrıntıları
Uygulamayı telefonunuza indirin: maximum.com.tr/indir Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli) ve Bankamatik Kartı Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart, Ziraat Maximum Kart, aidatsız kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir. Online ödeme şirketleri aracılığı ile gerçekleştireceğiniz işlemler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir. Ürün gruplarında uygulanacak taksit adetleri 27 Eylül 2016 tarihinde 29840 no’lu Resmi Gazete’de Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) tarafından yayımlanan Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmelik doğrultusunda belirlenmektedir. Yasal düzenleme uyarınca cep telefonu satışlarında taksitlendirme yapılamamaktadır. Kampanya kapsamında yapılacak alışverişlerde chipgold, ziynet altın ile diğer altın ürünleri ile hediye kartı, TL yükleme ürünleri ve fotokopi kâğıtlarında geçerli değildir. İptal ve iade işlemleri dikkate alınacaktır.
Ödül kullanımı: MaxiPuan’larınız 29 Haziran 2018 tarihinde kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 8 Temmuz 2018 (bu tarih dâhil)’dir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve en fazla 75 TL MaxiPuan kazanabilir..

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. PUANCI GENC dedi ki:

  malum deneyen varmı ? uygulamada girip harcama cetvelinde goren?

 2. Anonim dedi ki:

  sarıkız süt veriyor mu? Deneyen var mı?

 3. Anonim dedi ki:

  Var denendi olumlu

 4. Anonim dedi ki:

  Ben alışveriş yaptım ama bu uygulamayı indirmeyi unuttum direk kartla aldım acaba bana bu maksimum puan verilirmi

 5. Anonim dedi ki:

  vermıorlar.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.