Kampanya ve İndirim Haberleri

Hızlıal maximum kart kampanyası 16-30 Haziran 2015

  • 15 Haziran 2015
Hızlıal maximum kart kampanyası 16-30 Haziran 2015

MAximum kredi kartı sahipleri online alışveriş sitesi hizlial.com adresinden yapacakları alışverişlerde 100 TL değerinde maxi puan kazanacak. Kampanya kapsamında Hızlıal 500 TL üzeri alışverişlerde 50, 1000 TL üzeri alışverişlerde 100 TL değerinde puan hediye edecek.

Kampanya 16-30 Haziran 2015 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Katılım için sms gönderimi gereklidir, ücretsiz katılım için kampanya sayfasının sağ üstünde bulunan katıl butonu ile gerekli bilgiler girilerek katılım sağlanabilir.


Kampanya Ayrıntıları 
Kampanya katılımı için  “HIZLIAL”yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan /yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4402’ye SMS göndermesi gerekmektedir.

Kampanya sayfasında sağ üstte yer alan “Katıl” butonundan da istenen bilgiler girilerek katılım sağlanabilmektedir.
Kampanyamız kart bazında değil müşteri numarası bazındadır ve bir defa faydalanılabilir. Bir müşteri kampanyamız kapsamında tek seferde yapacağı en yüksek tutarlı işlemi üzerinden olacak şekilde azami 100 TL MaxiPuan kazanabilir.
İlave Maxipuanlar kampanyanın sona ermesini takiben 15 gün içinde müşterilerimizin kampanyada kullandıkları kredi kartlarına yansıtılacaktır.
Verilecek ilave MaxiPuanların son kullanma tarihi 23 Temmuz 2015 (bu tarih dahil) olup, kullanılmayan MaxiPuanlar 24 Temmuz 2015 tarihinde geri alınacaktır.
Şirket Kredi Kartı, Bankamatik Kartı, Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kart, İşte Üniversiteli Aidatsız Kart, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
Kampanyaya MercedesCard ve Maximiles kredi kartları da dahildir. Maximiles kredi kartları ile kazanılan MaxiPuanlar Maxi Mil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır.
Maximiles’a yüklenen MaxiPuanlar Maximiles ile kullanılacaktır.
Ziraat Bankası Kredi Kartları kampanyaya dahildir. Ziraat Maximum kredi kartı sahiplerinin kampanyaya katılabilmeleri için “HIZLIAL” yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4757’ye SMS göndermesi gerekmektedir.
MaxiPuan kampanyasına dahil olan kredi kartları ile birlikte ilgili kartların sanal kartları da kampanyaya dahildir.
Başvuru için gönderilecek kısa mesajlar operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilecektir.
Online ödeme şirketleri aracılığı ile gerçekleştirilen işlemler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
Yasal düzenleme uyarınca cep telefonu satışlarında taksitlendirme yapılamamaktadır.
BKM Express uygulaması kullanılarak gerçekleştirilen işlemler de kampanyaya dahil edilecektir.
Toplu ve ticari olarak değerlendirilebilecek alımlar kampanya dışındadır, bu siparişler iptal edilecek veya puan kazandırılmayacaktır.
Kampanyaya altın ve kontör alımları dahil değildir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ