Maximum kart 2012 Ramazan kampanyasında 40 TL puan hediye

 • 20 Temmuz 2012
Maximum kart 2012 Ramazan kampanyasında 40 TL puan hediye

2012 Ramazan ayına özel kampanyalar devam ediyor. Maximum kredi kartından Ramazana özel kampanyada 40 TL maxi puan kazanma fırsatı sizleri bekliyor. Maximum ramazan kampanyasında maximum anlaşmalı marketlerden  tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız 100 TL ve üzeri 4. peşin alışverişe 40 TL Maxi Puan kazanma fırsatını kaçırmayın! Kampanya 20 Temmuz – 18 Ağustos 2012 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanya katılımı için “RAMAZAN” yaz boşluk bırak kartının son 6 hanesiyle 4402’ye gönder.

Kampanya Detayları

 • Ziraat Maximum Kartları da kampanyaya dahildir.
 • Kampanyadan yararlanılabilmesi için Maximum anlaşmalı marketlerdeki Maximum POS cihazlarından tek seferde ve farklı günlerde 100 TL ve üzeri 4 peşin market alışverişi yapılması gerekmektedir.
 • Kampanya süresince kampanyaya katılmak isteyen müşterilerin, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından “RAMAZAN” yazıp boşluk bırakarak harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesi ile beraber 4402’ye SMS göndermesi gerekmektedir.
 • Ziraat Bankası müşterilerinin ise “RAMAZAN” yazıp boşluk bırakarak harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesi ile beraber 4747’ye SMS göndermesi gerekmektedir.
 • Kampanya kapsamında Ziraat Bankası Maximum Kart ve İş Bankası Maximum Kart ile yapılan alışverişler birleştirilememektedir.
 • Kampanyaya katılım, gönderilen her katılım SMS için operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilmektedir.
 • MaxiPuan’lar başarılı kampanya katılımı sonrasında kampanya bitiminden itibaren 7 işgünü içerisinde kartlara yüklenir ve son kullanma tarihi 06.09.2012’dir.
 • Kampanyaya elektronik, beyaz eşya, tekstil alışverişleri vb. dahil değildir.
 • Aynı gün yapılacak harcamalardan sadece bir tanesi kampanyaya dahil edilecektir.
 • Maximum Fırsat ile yapılan işlemler, taksitli işlemler, Şirket Kredi Kartı, Vadematik ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
 • Kampanya kredi kartı bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kere yararlanabilecek ve kampanya kapsamında en fazla 40 TL ilave MaxiPuan kazanabilecektir.
 • Kampanyadan Maximiles ile de yararlanılabilir. Maximiles ile kazanılan MaxiPuanlar MaxiMil’e dönüştürülemez ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamaz.
 • Maximum Kart ve Maximiles’ı bulunan müşterilerin kazandıkları ilave MaxiPuan tutarları kampanya kapsamında en son kullandıkları kartlarına yüklenecektir. Maximum Kart’a yüklenen MaxiPuanlar Maximum Kart ile, Maximiles’a yüklenen MaxiPuanlar Maximiles ile kullanılmalıdır.
 • Bankamatik Kartı ile yapılan alışverişler de kampanyaya dahildir. Kampanyadan puan kazanılması için tüm alışverişlerin Bankamatik Kartı ile veya kredi kartı ile yapılması gerekmektedir.
 • Bankamatik Kartları ile yapılan alışverişlerde SMS ile katılım şartı aranmamaktadır. Bankamatik Kartı ile kazanılan ilave MaxiPuan’lar da geri alınacaktır.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. Harun Özdemir dedi ki:

  Her kampanyanız çok güzel. Harcama tutarı da 300-500 lira ile sınırlı olunca bütçemizi sarsmıyor. ancak kazandığımız puan
  ları 10-15 gün içerisinde harcamak zorunda olmamız (bence) hoş
  olmuyor. Niye mi? Normal alışverişlerdeki puanlarımız yıllarca
  kalabiliyor. Kampanya puanlarımız hiç olmazsa 6 ay süreli olsun.
  Bu 6 aylık süre içerisinde mutlaka başka kampanyalarınız olacaktır.
  İşte tüm puanları topladığımızda işe yarar bir ihtiyacımızı karşı-
  lamak isteriz…
  Dilek bizden, karar sizden… Cep: o5356198389 Saygılar…

 2. Ahmet dedi ki:

  Merhaba, maalesef ben iyi seyler yazmamayacağım . Öncelikle yaptıgım alışverişlerde taksit imkanı kartlar arasında is bankası ya sonuncu ya da hiç yok ( ki ben baska kart kullanmiyorum).Bu kampanyaya gelince , Ramazan kampanyası adı altında yapilan bu kampanyanın mesajı bana bir gün önce geldi. Yani Ramazan kampanyası Ramazan’ın 17. Haber veriliyor. İsbankasi kartlara dayalı kampanyalarda diğer bankaların çok gerisinde . Saygılar.

 3. Harun Özdemir dedi ki:

  Öncelikle sahibi olduğunuz kartı veren bankayı seveceksiniz.
  Günümüzde, kaldırımlarda, alışveriş merkezleri standlarında tablada elma satar gibi kredi kartı dağıtan, üstelik çanta vs.
  veren onlarca banka var. Cüzdanınızı kartla doldurmak marifet değil… Kampanya ile ilgili mesaj bana 21.07.2012’de geldi. Her
  alışverişten sonra bilgi verildi. 4. alışverişi dün yaptım, aynı
  dakikada 4o TL maxipuan kazandınız mesajı gönderildi. Daha ne olsun !.. Ben, bankama teşekkür ediyor, yukardaki dileğimi yine-
  liyorum… Sağlklı, sevinçli bayramlar dileğiyle…

BİR YORUM YAZ