Maximum kart 2019 Ocak mtv kampanyası

  • 07 Ocak 2019
Maximum kart 2019 Ocak mtv kampanyası

2019 yılı Ocak ayı mtv kredi kartı taksit kampanyaları tat vermiyor. Maximum kart 300 TL ve üzeri mtv ödemelerinize 2 taksit kolaylığı sunuyor. Ödemelerinizi internet şubeleri ve gib.gov.tr üzerinden yapabileceksiniz. Kampanya 31 Ocak 2019 tarihine kadr devam edecek.

Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles), Privia Kredi Kartı, Ticari Kredi Kartları ve Vadematik Kart

(Ticari Kredi Kartları ve Vadematik Kart ile yalnızca İşCep ve İnternet Şubesi üzerinden ödeme yapılabilecektir, Maximum Mobil ile öde seçeneği bu kartlara açık değildir.)

Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Aidatsız kartlar ve İş Bankası Bankamatik Kartı ile yalnızca tek çekim olarak ödeme yapılabilecektir. Bu kartlarla 2 taksitli ödeme yapılamayacaktır.

• gib.gov.tr üstünden Maximum Mobil ile Öde seçeneği ile gerçekleştirilecek ödemelerde tek çekim ve 2 taksit seçeneği sunulacaktır.
• İnternet Şube ve İşCep uygulaması üzerinden yapılacak ödemelerde tek çekim ve 2 taksit seçeneği sunulacaktır.
• Gib.gov.tr üzerinden, Maximum Mobil ile Öde seçeneği kullanılmadan yapılacak ödemelerde taksitlendirme yapılmayacaktır.
• Çağrı Merkezinden yapılan ödemelerde taksitlendirme yapılmayacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. önder dedi ki:

    824 lira mtv maxsimum kartla ödedim ama taksit yapmadı. neden?

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.