Maximum kart 4000 TL 6 taksitle faizsiz 288 TL masraflı nakit avans kampanyası

 • 05 Ağustos 2012
Maximum kart 4000 TL 6 taksitle faizsiz 288 TL masraflı nakit avans kampanyası

Maximum kredi kartından harika bir taksitli nakit avans kampanyası geldi. Önceki aylarda 3000 TL limitli olan kampanya ağustos ayında 4000 TL’ye yükseltilmiş. Kampanyada kredi kartınızdan 4000 TL nakit çekiyor ve ödemesini 6 taksitle yapabiliyorsunuz. İşlem ücreti 288 TL ve başka faiz gibi maraflar alınmıyor. Kampanyada 1000 TL nakit çekim ücreti de 72 TL. Nakit ihtiyacınız için yüksek masraflı ihtiyaç kredileri yerine kullanılabilecek harika bir kampanya. İş bankasını tebrik ediyoruz.

Kampanyamızdan faydalanmanız için Bankamatiklerimiz, İnternet Şubemiz, 4440202 Telefon Şubemiz ve şubelerimiz hizmetinizdedir.

Örnek ödeme tablosu
Taksitli Nakit Avans TutarıFaiz Oranı (%)Taksit Sayısı (Ay)%6 Ücret + BSMV&KKDFAylık Taksit Tutarı Ödenecek Toplam Tutar
(Herşey dahil)
1.000 TL0672 TL166,67 TL1.072 TL
4.000 TL06288 TL666,67 TL4.288 TL

Kampanya Detayları:

1. Kampanya, 1 Ağustos-2 Eylül 2012 tarihleri arasında, 4.000 TL’ye kadar sadece 5 ve 6 taksitli işlemlerde geçerlidir.
2. Kampanya kapsamındaki taksitli nakit avans işlemleri için tek seferlik %6 ücret (KKDF&BSMV hariç) işlem anında kredi kartına yansıtılacaktır.
3. Kampanya kapsamındaki işlem tutarı 5 ve 6 taksit seçeneği için en az 50 TL ile, üst limit ise kredi kartı nakit çekme limiti ile birlikte bir müşteri başına azami toplam 4.000 TL ile sınırlıdır. Örneğin, ilk kullanımda 5 taksitte 2.600 TL çekildi ise, ikinci kullanımın kampanya kapsamında olabilmesi için yine 5 ya da 6 taksit seçeneğiyle ve azami 1.400 TL olması gerekmektedir. Her kullanımda kampanya kapsamında çekilen taksitli nakit avans tutarı müşterinin (Maximum Kart ya da Maximiles) farklı kartları olsa dahi müşteri bazında toplanacaktır. Müşteri bazında toplamda 4.000 TL’nin aşılması durumunda son kullanım için genel taksitli nakit avans koşulları (aylık %2,34 faiz (vergi-fon hariç) ve %3,15 komisyon) geçerli olacaktır.
4. Kampanya tarihleri arasında 4.000 TL’nin üzerinde ve/veya 5 ve 6 taksit seçeneği dışındaki Taksitli Nakit Avans kullanımları için genel taksitli nakit avans koşulları geçerli olacaktır.
5. Türkiye İş Bankası, yasal zorunluluklar ve kendi kriterleri çerçevesinde de bazı kredi kartlarının nakit çekme özelliğine kısıtlama getirebilir. Nakit çekme özelliği kısıtlanmış kartlar, taksitli nakit avans kullanamayacaktır.
6. Kampanya kapsamında çekilen taksitli nakit avans tutarının erken ödenmesi halinde ücret iadesi yapılmamaktadır.
7. Kampanyaya Ziraat Maximum Kartlar dahil değildir.
8. Kampanya süresinin sonunda kampanyaya özel koşullar sona erecek olup, taksitli nakit avans işlemleri için yürürlükte olan komisyon,ücret ve faiz oranları ile uygulamaları geçerli olacaktır.
9. Türkiye İş Bankası kampanya tarihleri içerisinde müşteri başına kullandırılan azami tutarı değiştirme hakkına sahiptir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. ŞÜKRAN ALPASLAN dedi ki:

  iyi çalışmalar bu kampanya tek çekimli yapsak sonra nakit avans olarak taksitlendirebilirmiyiz? ve çekilen yer anlaşmalı üye olması gerekiyormu

 2. admin dedi ki:

  Şükran hanım bu kampanya sadece nakit avan çekimlerinde geçerlidir. Pos üzerinden yapacağınız tek çekim alışverişler için bu kampanyadan faydalanamazsınız.

 3. YELİZ KIYICI dedi ki:

  banka
  matikten hangi yolları izleyerek parayı çekeceğiz bilgi verirseniz çok seviniriz. yanlış işlem yapmak istemeyiz. şimdiden teşekkürler.

 4. admin dedi ki:

  Yeliz hanım kampanya için ekstra işlem gerekmiyor. Bankamatik üzerinden nakit avans ve taksitli avans seçilerek kampanya limitleri içerisinde miktar ve taksit seçerek kampanyalı nakit avans çekebilirsiniz.

 5. erkal dedi ki:

  kampanya 02 eylül de son mu buldu süresi geçti mi ekim ayında çekebilirmiyiz.

 6. admin dedi ki:

  Erkal bey Ekim ayında da kampanya devam edecek büyük ihtimalle fakat resmi olarak bir açıklama gelmedi. İş bankası internet şubesinden taksitli nakit avans çekme denememde kampanyanın aynı şartlarla devam ettiğini görmekteyim. Sizde avans çekerken alınan komisyona bakarsanız kampanyanın 6 Ekim 2012 tarihi itibariyle devam ettiğini göreceksiniz.
  Saygılarımla

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.