Maximum kart anneler günü kampanyası 1-14 Mayıs 2017

 • 01 Mayıs 2017
Maximum kart anneler günü kampanyası 1-14 Mayıs 2017

Maximum kredi kartı 2017 anneler günü kampanyasını duyurdu. Kampanya kapsamında 1-14 Mayıs tarihleri arasında maximum kart ÜYE giyim, giyim aksesuarı, ayakkabı, kozmetik, optik ve kuyum sektörlerinden yapacağınız 100 TL ve üzeri 2. harcamanızda 20 TL değerinde maxi puan fırsatı sizleri bekliyor.

Kampanya Ayrıntıları
• maximum.com.tr üzerindeki kampanya sayfasında sağ üstte yer alan “Katıl” butonuna tıkladıktan sonra istenen bilgileri girebilir,
• ANNEM yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan /yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaranızdan 4402’ye SMS gönderebilirsiniz.
2. Kampanya kart bazında değil müşteri numarası bazındadır ve bir defa faydalanılabilir. Kampanya kapsamında azami 20 TL MaxiPuan kazanabilirsiniz.
3. Aynı gün farklı işyerinden yapılan alışverişler kampanya kapsamında kabul edilecek olup, aynı gün aynı işyerinden yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
4. Kampanya kapsamında yer alan sektörlere ek olarak Paşabahçe, İş Kültür Yayınları, Remzi Kitap Evi, Nezih Kitap Evi ve D&R mağazaları kampanya kapsamındadır.
5. İlave MaxiPuanlarınız kampanyanın sona ermesini takiben 10 iş günü içinde kampanya alışverişinde kullandığınız kredi kartınıza yansıtılacaktır.
6. Verilecek ilave MaxiPuanların son kullanma tarihi 08 Haziran 2017 (bu tarih dahil) olup, kullanılmayan MaxiPuanlar 09 Haziran 2017 tarihinde geri alınacaktır.
7. Kampanyaya MercedesCard ve Maximiles kredi kartları da dahildir. Maximiles kredi kartları ile kazanılan MaxiPuanlar Maxi Mil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır.
8. Kampanyaya Maximum özellikli kredi kartları ve Bankamatik Kartları dahildir, bununla birlikte Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kart, İşte Üniversiteli Aidatsız Kart, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
9. Maximiles’ınıza yüklenen MaxiPuanlar Maximiles ile kullanılabilecektir.
10. Ziraat Bankası Kredi Kartları kampanyaya dahildir. Ziraat Maximum kredi kartınız ile kampanyaya katılabilmek için “ANNEM” yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaranızdan 4757’ye SMS göndermeniz gerekmektedir.
11. Kampanya başvurusu için göndereceğiniz kısa mesajlar cep telefonu operatörünüzde geçerli tarifeniz üzerinden ücretlendirilmektedir.
12. Online ödeme şirketleri aracılığı ile gerçekleştireceğiniz işlemler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
13. İptal ve iade işlemleri dikkate alınacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. Happiness dedi ki:

  Kampanya şartlarında (12. Online ödeme şirketleri aracılığı ile gerçekleştireceğiniz işlemler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.) ifadesi tam olarak ne anlama geliyor? Flo ve LcWikiki gibi giyim kategorisinde olan mağazaların internet sayfalarından yapılan alışverişlerde ödemelerde online yapılacağından kampanya kapsamında değerlendirilir mi? Konu hakkında bilgi verirseniz memnun olurum iyi günler

 2. NEW HORİZONS dedi ki:

  Nesrin Hanım iş bankası Maximum mobil temassız ödemelere 4 adet 25 e 7 lira toplamda 28 lira yeni kampanya başlamış, yakında acaba market de başlarsa ikili kombin yapılır

  link burda
  https://kampanyabul.org/kredi-karti-kampanyalari-firsatlari/maximum-kredi-karti/maximum-temassiz-odemeye-28-tl-hediye-7-24-mayis-2017.html

 3. Nesrin Özkaya dedi ki:

  NEW Horizons teşekkürler ekledim.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.