Maximum kart e-ticaret internet kampanyası 1-30 Eylül 2022

  • 06 Eylül 2022
Maximum kart e-ticaret internet kampanyası 1-30 Eylül 2022

İşbankası maximum kredi kartı Eylül ayına özel e-ticaret kampanyası kapsamında belirli internet sitelerinden farklı günlerde yapacağınız 500₺ ve üzeri her harcamada 40 olmak üzere toplamda 200₺ değerinde maxi puan hediye edecek. Kampanyaya maximum mobilden 1-30 Eylül 2022 tarihleri arasında katılabilirsiniz.

Seçili siteler: Çiçeksepeti, Hepsiburada, Morhipo, N11, Pazarama Online Alışveriş ve Market Siparişi,Trendyol

Kampanyaya dâhil olan kartlar ve işlemler: İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları ile (Maximum, MercedesCard, Maximiles, Maximum Pati Kart, İş’te Üniversiteli, Maximum Genç Kredi Kartı) farklı günlerde yapılan alışverişler.

Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Bireysel Bankamatik Kartları, Ticari Bankamatik ve Kredi Kartları, Vadematik Kart, MaxiPara Kartlar ve Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat,MaxiPuan ve MaxiMil kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler ve ödeme kuruluşları aracılığıyla yapılan alışverişler kampanyaya dâhil değildir. Kampanyaya ilişkin Maximum Mobil barem gösterimleri bilgi amaçlı olup, iptal veya iade işlemlerini içermemektedir.

Ödül kullanımı: MaxiPuanlarınız 18 Ekim 2022 tarihinde yüklenecektir. MaxiPuanların son kullanma tarihi 30 Kasım 2022’dir. Kampanya, kart bazında değil, müşteri bazındadır. Aynı gün aynı işyerinden yapılan alışverişlerden ise sadece biri kampanyaya dâhil sayılacaktır.

Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x