Maximum kart ile Real marketlerde %10 puan fırsatı

 • 24 Kasım 2011
Maximum kart ile Real marketlerde %10 puan fırsatı

Real marketlerde kampanya ve indirimler devam ediyor.Real’de maximum kredi kartı sahiplerine özel kampanya ile 7 Aralık 2011 tarihine kadar tek seferde yapacağınız 150 TL ve üzeri peşin alışverişinizde %10 MaxiPuan Üstelik Maximum Kart`a özel 150 TL ve üzeri elektronik alışverişlerinizde 12 taksitle şimdi al 2012 Mart`ta ödeme fırsatı sizleri bekliyor kaçırmayın !

Kampanya detayları

 • Ziraat Maximum Kartları kampanyaya dahildir.
 • Kampanya, 24 Kasım-7 Aralık 2011 tarihleri arasında Maximum POS cihazlarından tek seferde yapılan 150 TL ve üzeri peşin işlemlerde geçerlidir.
 • Maximum Kart sahipleri Real`den tek seferde yapacakları 150 TL ve üzeri peşin alışverişlerde %10 MaxiPuan kazanacaklardır.
 • Kampanya süresince kampanyaya katılmak isteyen müşterilerin, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından “REAL” yazıp boşluk bırakarak harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesi ile beraber 4402`ye SMS göndermesi gerekmektedir. Ziraat Maximum Kartlar için 4747`ye, belirtilen şekilde SMS gönderilmelidir.
 • Kampanyaya katılım için gönderilen her SMS, operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilmektedir.
 • Kampanyadan kazanılan MaxiPuan`lar başarılı kampanya katılımı sonrasında, kampanya bitiminden itibaren 5 işgünü içerisinde müşteri hesaplarına yansıtılacaktır ve son kullanım tarihi 22.12.2011dir.
 • Toptan satışlar, taksitli satışlar, tütün mamülü ve alkollü içecek alışverişleri, Vadematik ve şirket kredi kartı ve MaxiPuan kullanılarak yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanya kredi kartı bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan 1 kez yararlanabilecek, kampanya süresince yapmış olduğu en yüksek tutarlı alışveriş üzerinden puan kazanacak ve kampanya kapsamında en fazla 100 TL ilave MaxiPuan kazanabilecektir.
 • Kampanyadan Maximiles ile de yararlanılabilir. Maximiles ile kazanılan MaxiPuan`lar MaxiMil`e dönüştürülemez ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamaz. Maximum Kart ve Maximiles`ı bulunan müşterilerin kazandıkları ilave MaxiPuan tutarları kampanya kapsamında en son kullandıkları kartlarına yüklenecektir. Maximum Kart`a yüklenen MaxiPuanlar Maximum Kart ile, Maximiles`a yüklenen MaxiPuan`lar Maximiles ile kullanılmalıdır.
 • Bankamatik Kartı ile yapılan alışverişler de kampanyaya dahildir. Kampanyadan puan kazanılması için tüm alışverişlerin Bankamatik Kartı ile veya kredi kartı ile yapılması gerekmektedir. Bankamatik Kartları ile yapılan alışverişlerde sms ile katılım şartı aranmamaktadır.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ