Maximum kart mobil ödeme Eylül 2022 kampanyası

  • 01 Eylül 2022
Maximum kart mobil ödeme Eylül 2022 kampanyası

Maximum kredi kartı Eylül ayına yeni mobil ödeme kampanyasıyla giriyor. NFC özellikli cep telefonlarınızla tüm sektörlerden yapacağınız 150₺ ve üzeri ödemelerde %3 olmak üzere toplamda 100₺ maxi puan kazanacaksınız. Kampanyaya maximum mobilden 1-30 Eylül 2022 tarihleri arasında katılabilirsiniz.

Mobil temassız özelliğini aktifleştirmeniz sırasında kredi kartları için mobil temassız kartınız ile kullanacağınız aylık mobil temassız limitinizi belirlemeniz gerekmektedir. Bu limit kapsamında işlem gerçekleştirebilirsiniz. Mobil temassız kartınızın telefonunuza anında yüklenmesi ile hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. 750 TL altındaki mobil temassız alışverişlerinizi şifresiz olarak, 750 TL ve üzerindeki mobil temassız alışverişlerinizi ise POS cihazı üzerinden mobil temassız özelliği kazandırdığınız kartınızın kart şifresini girerek tamamlayabilirsiniz.

Mobil temassız özelliğini bir kez aktifleştirdikten sonra her işlem için Maximum Mobil uygulamasını tekrar açmaya gerek olmadan temassız ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Aktif bir internet bağlantınız bulunmasa dahi Bankamızın belirlediği adet ve tutarda mobil temassız işlemi gerçekleştirebilirsiniz. İşlem adet sınırını doldurmanız durumunda yeni haklarınızın yüklenmesi için aktif bir internet bağlantınızın bulunması gerekmektedir.

Güvenliğiniz için cep telefonunuz aracılığıyla yaptığınız temassız işlemlerde POS slibi üzerinde Bankamız tarafından oluşturulan dijital kart numaranızın son dört hanesi yer alacaktır. Mobil temassız işlemlerinizi fiziki kart hareketlerinizden takip edebilirsiniz. Borç ödeme işlemini yine ilgili fiziki kartınız üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Mobil temassız özelliği Bankamatik Kartlarına da eklenebilmektedir. Bankamatik kartlarınıza Mobil temassız özelliği eklediğinizde günlük işlem limitiniz 750 TL olarak belirlenmektedir.

Dilediğiniz takdirde kartınızın mobil temassız limitini değiştirebilir ya da mobil temassız harcama özelliğini kapatabilirsiniz.

* Troy logolu kartlarda ve aidatsız kartlarda mobil temassız özelliği bulunmamaktadır.

Ödül kullanımı: MaxiPuan’lar 7 Ekim 2022 tarihinde son kullanılan kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 30 Kasım 2022 (bu tarih dâhil)’dir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Yükleme anında İş Bankası kartınızın açık ve kullanılabilir durumda olması gerekmektedir. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 100 TL MaxiPuan kazanabilir.

Ek koşullar: Temassız özellikli İş Bankası kartları ile gerçekleştirilen temassız ödeme işlemleri kampanyaya dâhil değildir. Mobil ödeme işlemleri temassız özellikli olsun veya olmasın bireysel özellikli tüm İş Bankası kredi kartları, Bankamatik Kartları ve MaxiPara Kartlar ile Maximum Mobil uygulaması üzerinden şifre tuşlamaya gerek olmaksızın temassız olarak yapılabilmektedir. Kampanyaya ilişkin Maximum Mobil barem gösterimleri bilgi amaçlı olup, iptal veya iade işlemlerini içermemektedir.

Abonelik
Bildir

2 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
Kampanyacı
1 yıl önce

https://kampanyabul.org/banka-kampanyalari/is-bankasi-bankalar/is-bankasindan-emeklilere-yeni-teklif-7500₺-promosyon.html iş bankasi tarafindan emekli promosyon miktarı 1 Eylül itibariyle 7500 tl.ye yükseltmiştir. Kampanya 31 Ekime kadar devam edecektir.

2
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x