Kampanya ve İndirim Haberleri

Maximum kart mobil ödeme yapana 50 TL hediye 1-31 Ağustos 2019

  • 01 Ağustos 2019
Maximum kart mobil ödeme yapana 50 TL hediye 1-31 Ağustos 2019

Maximum kredi kartı yeni kampanyasında mobil uygulama üzerinden farklı seferde yapılacak 50 TL ve üzeri her alışverişte 5 TL olmak üzere toplamda 50 TL değerinde maxi puan hediye ediyor. Kampanya 1-31 Ağustos 2019 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Katılmak için: Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. Uygulamayı telefonunuza indirin: maximum.com.tr/indir

Kampanyaya dâhil olan kartlar: Maximum Mobil uygulaması üzerinden yapacağınız mobil ödemelerinizi İş Bankası Maximum özellikli bireysel kredi kartları ve Bankamatik Kartı ile yapabilirsiniz.

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Ticari Kredi Kartı, Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kartlar, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dâhil değildir. İş Bankası Maximum özellikli temassız kredi kartları ile temassız POS’lardan yapılan temassız ödeme işlemleri kampanyaya dahil olmayıp, yalnızca Maximum Mobil uygulaması üzerinden yapılan mobil ödeme işlemleri dahildir. Kampanya kapsamında MaxiPuan kazanabilmek için mobil ödeme işlemlerinin tek seferde ve farklı günlerde gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Kampanya kapsamında yalnızca tek seferde ve farklı günlerde gerçekleştirilen 50 TL ve üzeri mobil ödemelerde MaxiPuan kazanılabilecek olup, kazanılabilecek azami MaxiPuan tutarı 50 TL’dir. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır.

Ödül kullanımı: MaxiPuan’larınız 6 Eylül 2019 tarihinde kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 16 Eylül 2019 (bu tarih dâhil)’dir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 50 TL MaxiPuan kazanabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. isimsiz dedi ki:

    maxumum kart kredi karti ile de temassiz odeme kampanyasi yapiyordu oda guzel bi kampanyaydi uzun zamandur olmuyor 😑

BİR YORUM YAZ