Maximum kart mobil ve qr ödeme kampanyası Mayıs 2024

  • 03 Mayıs 2024
Maximum kart mobil ve qr ödeme kampanyası Mayıs 2024

Maximum kredi kartı sahipleri mobil ödeme NFC veya QR kodla yapacakları 500₺ ve üzeri her ödemede 20₺ olmak üzere toplamda 400₺ maxi puan hediye edecek. Bir zamanlarda %10 oran vardı. Hiç yoktan iyidiri diğer kampanyalarla birleşmesi güzel ekstra 20 geliyor.

Kampanya 1-31 Mayıs 2024 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Katılmak için: İşCep ya da Maximum Mobil “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. Katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) gerçekleştirebilirsiniz.

Kampanyaya dahil olan kartlar: İş Bankası Maximum ve Maximiles özellikli bireysel kredi kartları, Bankamatik Kartları ve MaxiPara Kartlar

Kampanyaya dahil olmayan kartlar ve işlemler:
• Ticari Kredi Kartı, Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kartlar, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, temassız özellikli İş Bankası kartları ile yapılan temassız ödeme işlemleri, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dahil değildir.
• Sadece Android telefonlardan gerçekleştirilen Mobil Temassız ödeme işlemleri kampanyaya dahildir. Akıllı saatler ile Saat ile Öde özelliğiyle gerçekleştirilen Mobil Temassız ödeme işlemleri kampanyaya dahil değildir.

Mobil Temassız ve TR Karekod Ödeme nasıl yapılır detaylar için tıklayınız.​​

Ödül kullanımı: Kampanya kapsamında kazanılan MaxiPuan’lar kampanya bitiş tarihinden itibaren 10 iş günü içerisinde son kullanılan kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 31 Temmuz 2024’tür. Yükleme anında İş Bankası kartınızın açık ve kullanılabilir durumda olması gerekmektedir.

Abonelik
Bildir

3 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
osman
18 gün önce

axess ın 200 tl qr ıle alısverıse 30 tl o daha ıyı

AbdllhY
17 gün önce
Yanıtla  osman

Ama Axess 5 ile sınırlı

M.Ali
15 gün önce

Axess daha iyi

3
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x