Maximum kart mobil ve qr ödemede 300₺ hediye kampanyası Ocak 2024

  • 10 Ocak 2024
Maximum kart mobil ve qr ödemede 300₺ hediye kampanyası Ocak 2024

Maximum kredi kartına özel mobil ödeme ve QR kod ödeme işlemlerinde 450₺ ve üzeri her işlemde 15₺ kazanacaksınız. Kampanyada toplamda 300₺ maxi puan kazanacaksınız. Kampanyaya maximum mobilden 1-31 Ocak 2024 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Bir günde en fazla 15₺ kazanabilirsiniz.

Katılmak için: İşCep ya da Maximum Mobil “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. Katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) gerçekleştirebilirsiniz.

Uygulamayı telefonunuza indirin:

Maximum Mobil/indir
İşCep/indir

Kampanyaya dahil olan kartlar: İş Bankası Maximum ve Maximiles özellikli bireysel kredi kartları, Bankamatik Kartları ve MaxiPara Kartlar

Kampanyaya dahil olmayan kartlar ve işlemler: Ticari Kredi Kartı, Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kartlar, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, temassız özellikli İş Bankası kartları ile yapılan temassız ödeme işlemleri, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dahil değildir.

Mobil Temassız ve TR Karekod Ödeme nasıl yapılır detaylar için tıklayınız.

Ödül kullanımı: Kampanya kapsamında kazanılan MaxiPuan’lar kampanya bitiş tarihinden itibaren 10 iş günü içerisinde son kullanılan kartınıza yüklenecektir yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 31 Mart 2024’tür. Yükleme anında İş Bankası kartınızın açık ve kullanılabilir durumda olması gerekmektedir

Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x