Kampanya ve İndirim Haberleri

Maximum kart mtv kampanyası Temmuz 2022

  • 01 Temmuz 2022
Maximum kart mtv kampanyası Temmuz 2022

2022 Temmuz 2. taksit motorlu taşıtlar vergisi ödemelerinize özel maximum kart kampanyasında 4 taksit kolaylığı sizi bekliyor. Maximum mobil ile öde seçeneğiyle gib.gov.tr üzerinden 300 TL ve üzeri ödemelerde 4 taksit yapılacaktır. Ayrıca internet şubeleri ve işcep üzerinden de 4 taksit kolaylığı sunulacaktır.

Maximum kart mtv kampanyasında Bosch car servislerde %40 indirim

Bosch Car Service Kampanyası Ek Koşulları: Kampanya 1 Temmuz – 31 Aralık 2022 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanya, tavsiye edilen işçilik fiyat üzerinden %40 indirimi kapsar. (*Dış işçilikler hariçtir.) Kampanyadan yararlanabilmek için Maximum Mobil’de yer alan kampanyaya katılım sağlanmalıdır. İndirimden yararlanabilmek için, Maximum Mobilden ilgili kampanyaya katılım yapıldığı servise gösterilmelidir. Kampanya indirimi diğer kupon ve indirimlerle birleştirilemez, her kullanıcı 1 kez yararlanabilir. Tüm Bosch Car Service’lerde Bosch markalı yedek parçalar tercih edilmektedir. Bosch ürün gamında söz konusu araç modeli için uygun ürünün bulunmaması halinde, araç sahibinin onayıyla orijinal veya eşdeğer yedek parçalar kullanılabilir. Kampanyadan yararlana bilinmesi için, bu kampanya ya katılan Bosch Car Service listesi dikkate alınmalıdır. Kampanyaya dahil Bosch Car Service’ler linkte yer almaktadır.

2022 MTV Taksit Kampanyası Kapsamında;
> gib.gov.tr üstünden Maximum Mobil ile Öde seçeneği ile gerçekleştirilecek ödemelerde tek çekim, 2,3 ve 4 taksit,
> Maximum Mobil Uygulaması-Ödemeler-Vergi Ödemeleri üstünden yapılacak ödemelerde tek çekim, 2,3 ve 4 taksit,
> İnternet Şubesi ve İşCep uygulaması üstünden yapılacak ödemelerde tek çekim ve 2,3 ve 4 taksit seçenekleri sunulacak,
> Gib.gov.tr üstünden Maximum Mobil ile Öde seçeneği kullanılmadan, kredi kartı bilgileri girilerek yapılan 300 TL ve üstü ödemeler doğrudan 3 taksit olarak gerçekleştirilecektir.

Gib.gov.tr üstünden Maximum Mobil ile Öde seçeneği ile taksitli ödeme yapabilmek için linkte tarif edildiği şekilde işlem yapılmalıdır.

Gib.gov.tr üstünden Maximum Mobil ile Öde seçeneği kullanılmadan, kredi kartı bilgileri girilerek yapılacak 300 TL ve üzeri ödemeler doğrudan 3 taksite bölünecektir.

Üstelik MTV ödemesini Maximum Kredi Kartı ile yapanlar, Bosch Car Service’lerde tavsiye edilen işçilik fiyat listesi üzerinden %40 indirim,
Anadolu Sigorta’dan satın alacakları bireysel araç kasko poliçelerinde %10 indirim, Pazarama Online Alışveriş menüsü üzerinde seçili mağazalarda indirim kazanıyor.

Anlaşmalı Bosch Car Servisleri

Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, Maximiles, Maximiles Black, MercedesCard, Maximum Pati Kart, İş’te Üniversiteli, Maximum Genç Kredi Kartı),Ticari kredi kartları.

Kampanyaya dâhil olmayan kartlar: Aidatsız kartlar

Maximum Mobil ile Öde: Maximum Mobil ile Öde; Maximum Mobil kullanıcılarının elektronik ticaret alışverişlerinde ödemelerini kart bilgisi paylaşmadan hızlı ve kolay bir şekilde tamamlayabildikleri bir ödeme yöntemidir.

Maximum Mobil ile Öde Akışı

Ek koşullar: Kampanya 1 Temmuz- 5 Ağustos 2022 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Taksit ayrıcalığı için 300 TL alt limiti bulunmaktadır. MTV ödeme dönemi 1-31 Temmuz tarih aralığında olmakla birlikte, bu tarihten sonra 5 Ağustos 2022 tarihine kadar, gecikmeli de olsa MTV ödemeleri taksit kampanyamız kapsamında yapılabilecektir. İş Bankası kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ