Maximum kart okul alışveriş kampanyası 16 Ağustos – 30 Eylül 2022

  • 23 Ağustos 2022
Maximum kart okul alışveriş kampanyası 16 Ağustos – 30 Eylül 2022

Maximum kredi kartı okulların açılmasına özel kampanyası kapsamında giyim, giyim aksesuarı, ayakkabı, kozmetik, kırtasiye ve optik sektörlerindeki iş yerleri ve aşağıdaki sitelerden yapacağınız 400 ₺ ve üzeri her ödemede 25 olmak üzere toplamda 150 ₺ indirim kazanacaksınız.

Kampanyaya maximum mobil uygulamasından 16 Ağustos – 30 Eylül 2022 tarihleri arasından katılabilirsiniz.

Seçili siteler:

Apple
– Artı Bilgisayar
– Casper
– Gürgençler
– Huawei
– MediaMarkt
– Monster Notebook
– Sony
– Teknosa
– Vatan

Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, Maximiles Black, Maximum Pati Kart, İş’te Üniversiteli, Maximum Genç Kredi Kartı)

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Bankamatik Kartları, MaxiPara kartlar, Ticari Bankamatik ve Kredi Kartı, Vadematik Kart ve Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir. Ödeme kuruluşları aracılığıyla yapılan, farklı ürün kategorilerinde satış yapan sanal mağazalardan ve/veya e-ticaret sitelerinden yapılacak alışverişler kampanyaya dâhil değildir.

Ek Koşullar: Kampanya seçili sektörlerde faaliyet gösteren firmaların Maximum anlaşmalı işyerlerinden yapılacak 400 TL ve üzeri alışverişleri kapsamaktadır. Kampanyaya sadece İşCep ve Maximum Mobil’den katılım sağlanabilir. Aynı gün farklı işyerlerinden yapılan alışverişlerin tümü kampanyaya dâhildir. Aynı gün aynı işyerinden yapılan alışverişlerden ise sadece biri kampanyaya dâhil sayılacaktır. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda kazanılan indirimler geri alınacaktır. Online alışverişlerde kapıda ödeme seçeneği ile yapılan ödemeler kampanyaya dâhil edilmeyecektir. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 150 TL indirim kazanabilir. İş Bankası kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.

Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x