Maximum kart Opet akaryakıt kampanyası 16 Ağustos – 30 Eylül 2018

  • 16 Ağustos 2018
Maximum kart Opet akaryakıt kampanyası 16 Ağustos – 30 Eylül 2018

Maximum kredi kartı sahipleri Opet akaryakıt istasyonlarından farklı günlerde yapacakları 125 TL ve üzeri 4 adet harcamada 40 TL değerinde maxi puan kazanacak. Kampanya 16 Ağustos – 30 Eylül 2018 tarihleri arasında geçerli olacak ve kazanılan puanlar yine Opet istasyonlarında geçerli olacaktır.

Kampanyaya maximum mobil üzerinden katılanlara 40 TL, sms ile başvurularda 25 TL hediye edilecektir.

• SMS göndererek kampanyaya katılmak için OPET  yazıp boşluk bırakarak harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numarasından, İş Bankası kart sahipleri 4402’ye, Ziraat Maximum Kart sahipleri 4757’ye SMS göndermelidir. Gönderilecek SMS’ler, GSM operatörlerinin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilecektir.
• Hemen bu sayfadan katılmak için “Kampanyaya Katılın” butonundan açılan formu doldurup “Gönder”e tıklayabilirsiniz.
Unutmayın, 40 TL MaxiPuan sadece kampanyaya Maximum Mobil uygulaması üstünden katılım sağlanması durumunda kazanılabilecektir.
Kampanyaya dâhil olan işlemler: İş Bankası Bankamatik Kartları, İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli), Maximum Programına Dahil Ziraat Bankası Kredi Kartları
Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir.
Ödül kullanımı: Kazanılan MaxiPuan’lar yalnızca Maximum anlaşmalı Opet istasyonlarında görüntülenebilecek olup sadece yakıt alımında kullanılabilecektir. MaxiPuan’larınız 5 Ekim 2018 tarihinde kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 18 Ekim 2018 (bu tarih dâhil)’dir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 40 TL MaxiPuan kazanabilir. Ziraat Maximum Kart sahipleri sadece SMS göndererek katılabilir ve en fazla 25 TL MaxiPuan kazanabilir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. PUANCI GENC dedi ki:

    akaryakıta zam geldı 125tl yapmak zor degıl artık :)

  2. Anonim dedi ki:

    aidatsiz kartları puan yükleme olmuyor mu

  3. Anonim dedi ki:

    Aidatsız karlar dahil değil diye yazmış

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.