Maximum kart Opet kampanyasında 40 TL hediye 1 Ekim-15 Kasım

 • 01 Ekim 2016
Maximum kart Opet kampanyasında 40 TL hediye 1 Ekim-15 Kasım

Maximum kredi kartı sahipleri Opet ve Sunpet akaryakıt istasyonlarından tek seferde ve farklı günlerde yapacakları 100 TL ve üzeri 4. alışverişte 40 TL değerinde maxi puan kazanacak.

Kampanya anlaşmalı istasyonlarda geçerli olacak ve kazanılan puanlar yine Opet ve Sunpet istasyonlarından kullanılabilecektir.

Kampanya Ayrıntıları

1- Kampanyamızdan yararlanılabilmesi için Maximum anlaşmalı Opet ve Sunpet İstasyonlarından ve Maximum POS cihazlarından tek seferde ve farklı günlerde 100 TL ve üzeri 4 peşin alışveriş yapılması gerekmektedir.
2- Kampanyamız kapsamında alışverişler İş Bankası Maximum POS cihazlarından yapılmalıdır. Diğer banka pos cihazlarından yapılan alışverişler kampanyamıza dahil edilmeyecektir.
3- Kampanyamız süresince, kampanyamıza katılmak isteyen müşterilerin “OPET” yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4402’ye SMS göndermesi gerekmektedir. Kampanya sayfasında sağ üstte yer alan “Katıl” butonundan da istenen bilgiler girilerek katılım sağlanabilmektedir.
4- Gönderilen her bir SMS için GSM operatörleri tarafından bir SMS karşılığı ücret tahsil edilmektedir.
5- SMS katılımı için, gönderim yapılacak cep telefonu numarası banka sisteminde alışverişin gerçekleştirildiği kartın bağlı olduğu müşteri numarasına tanımlı olmalıdır.
6- Kampanyamıza Ziraat Maximum Kartlar da dahildir, Ziraat Maximum Kart sahiplerinin kampanyamıza katılabilmeleri için banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından “OPET” yazıp boşluk bırakarak harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesi ile beraber 4757’ye SMS göndermeleri gerekmektedir.
7- İlave MaxiPuanlar kampanyamız bitiminden itibaren 7 işgünü içerisinde kampanyamız kapsamında son kullanılan karta yüklenecektir. MaxiPuanların son kullanma tarihi 4 Aralık 2016 olup kullanılmayan MaxiPuanlar 5 Aralık 2016 tarihinde geri alınacaktır.
8- Kampanyamız kart bazında değil, müşteri numarası bazındadır. Bir müşteri kampanyamızdan en fazla bir defa yararlanabilecek ve kampanyamız kapsamında en fazla 40 TL ilave MaxiPuan kazanabilecektir.
9- Kampanyamız kapsamında yüklenecek ilave MaxiPuanlar sadece Maximum anlaşmalı Opet ve Sunpet istasyonlarındaki akaryakıt ya da otogaz harcamalarında kullanılabilecektir.
10- Aynı gün yapılacak alışverişlerden sadece bir tanesi kampanyamıza dahildir.
11- Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kart, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı ve Şirket Kredi Kartı ile yapılan alışverişler kampanyamıza dahil değildir. MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler ve taksitli alışverişler kampanyamıza dahil değildir.
12- Kampanyamızdan MercedesCard ve Maximiles ile de yararlanılabilir.
13- Maximiles ile kazanılan MaxiPuanlar MaxiMil’e dönüştürülemez ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamaz.
14- Maximum Kart’a yüklenen MaxiPuanlar Maximum Kart ile, Maximiles’a yüklenen MaxiPuanlar Maximiles ile kullanılmalıdır.
15- Bankamatik Kartı ile yapılan alışverişler de kampanyamıza dahildir. Bankamatik Kartı için de SMS kaydı koşulu aranmaktadır.
16- Kampanyamızdan MaxiPuan kazanılması için tüm alışverişlerin Bankamatik Kartı ile veya İş Bankası Maximum Kart veya Ziraat Maximum Kart ile yapılması gerekmektedir.
17- Bankamatik Kartı ile kazanılan ilave MaxiPuanlar da geri alınacaktır.
18- Kampanyamız kapsamında Ziraat Maximum Kart ve İş Bankası Maximum Kart ile yapılan alışverişler birleştirilememektedir.
19- Üye işyerlerinde kampanyamız ile ilgili yapılacak hatalı bildirimlerden Maximum uygulaması sorumlu değildir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. Mehmet dedi ki:

  Selam Arkadaşlar..
  Kampanya biteli 10 gün oldu. 7 gün içinde yüklenmesi gerekiyordu.
  Ama henüz puan yüklenmedi. Acaba puanları yüklenen oldumu ?

 2. Emin dedi ki:

  16 – 31 Ekim tarihleri arası Gittigidiyor.com MaxiPuan kampanyasının puanları da 15 Kasım 2016’da yüklenmesi gerekiyordu 25 Kasım oldu henüz yüklenmedi. 17 Kasım’da bankayı arayarak talep oluşturdum henüz sonuçlanmadı.

 3. erkan dedi ki:

  ayıp iş bankası hiç yakışmadı sana müsteri hizmetleride bilmiyor

 4. Erkan dedi ki:

  Arkadaşlar hakkınızı sabunun verecekler puanimizi arayın müşteri hizmetleri

 5. Erkan dedi ki:

  Talep oluşturduk 10gun oldu vericen puanımi pes etmek yok iş bankası ayıp çok ayip

BİR YORUM YAZ