Kampanya ve İndirim Haberleri

Maximum kart Pazarama %10 hediye kampanyası

  • 24 Ekim 2022
Maximum kart Pazarama %10 hediye kampanyası

Maximum kredi kardınızla Pazarama online mağazadan yapacağınız 150₺ ve üzeri alışverişlerde %10 hediye pazarama maxi puan kazanacaksınız. Adından anlaşıldığı gibi puanlar sadece pazarama üzerinde geçerlidir. Kampanya 2022 yıl sonuna kadar geçerli olacaktır. Kampanyadan en fazla 500₺ kazanabilirsiniz.

İş bankası pazarama için birçok kampanya yapıyor ama fiyatlar diğer sitelere göre yüksek olduğu için bir anlamı kalmıyor.

Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, Maximum Genç Kart, Maximum Pati Kart), Maxipara Kart, İş Bankası Bankamatik Kartları.

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: 2022 yılı içinde Pazarama Market Siparişine %10 Pazarama MaxiPuan kampanyasından daha önce yararlanılmış ve MaxiPuan kazanılmış olması durumunda bu kampanya kapsamında yeniden puan kazanımı olmayacaktır. Ticari Bankamatik ve Kredi Kartları, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat, MaxiPuan ve Maximil kullanılarak yapılan işlemler, ürün iptal ve iade işlemleri, Pazarama’da bulunan Online Alışveriş, Araçta Öde, Ulaşım Kartları ve Dijital Kod Market alanlarından yapılan alışverişler bu kampanya kapsamında değerlendirilmemektedir. Pazarama’da bulunan Online Alışveriş, Araçta Öde, Ulaşım Kartları ve Dijital Kod Market alanlarından yapılan alışverişler ile Market Siparişi menüsü altında Kargoyla Kapınızda sekmesinden yapılan alışverişler bu kampanya kapsamında değerlendirilmemektedir.

​Ek koşullar: Pazarama Market Siparişi’den tek seferde yapacağınız 150 TL ve üzeri ilk alışverişinize %10 Pazarama MaxiPuan kampanyası kapsamında Pazarama MaxiPuan kazanılabilmesi için alışverişin içinde bulunulan ayda yapılması gerekmektedir. Kampanya döneminde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya alınan ürünün iade edilmesi durumunda, yüklenen MaxiPuan’lar geri alınacaktır.

Ödül kullanımı: Ekim ayı içinde yapılan alışverişten kazanılan MaxiPuanlar 16 Kasım 2022 tarihinde yüklenecek, 31 Aralık 2022 tarihine kadar kullanılabilecektir. Kullanılmayan MaxiPuanlar 1 Ocak 2023 tarihinde silinecektir. Kampanya kapsamında kazanılan MaxiPuanlar yalnızca Pazarama’daki Online Alışveriş, Market Siparişi ve Araçta Öde menülerinden yapılan alışverişlerde kullanılabilecektir. Kuyum alışverişlerinde kullanılamayacaktır.

Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x