Maximum kart Petrol ofisi kampanyası 50 TL maxi puan hediye 16 Kasım – 31 Aralık 2017

 • 16 Kasım 2017
Maximum kart Petrol ofisi kampanyası 50 TL maxi puan hediye 16 Kasım – 31 Aralık 2017

Maximum kredi kartı sahipleri Petrol ofisi akaryakıt istasyonlarından tek seferde ve farklı günlerde yapacakları 4 adet 100 TL ve üzeri alışverişte 30 TL kazanacak, ödemenizi maximum mobil öde geç ile yaparsanız toplamda 50 TL maxi puan hediye edilecek.

Kampanya 16 Kasım – 31 Aralık 2017 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Maximum Mobil Öde-Geç ile ödeme yapılabilmesi için yakıt alımından 1 gün önce Maximum Mobil’de yer alan Petrol Ofisi Öde-Geç uygulaması üzerinden plaka tanımının yapılması gerekmektedir.

Kampanyaya katılmak için;
– Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklayarak ücretsiz olarak katılabilirsiniz.
– SMS göndererek kampanyaya katılmak için PO yazıp boşluk bırakarak harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numarasından, İş Bankası kart sahipleri 4402’ye, Ziraat Maximum Kart sahipleri 4757’ye SMS göndermelidir. Gönderilecek SMS’ler, GSM operatörlerinin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilecektir.

Kazanılan puanlar 9 Ocak tarihinde yüklenecek ve 22 Ocak 2018 tarihine kadar yalnızca Maximum anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarında görüntülenebilecek olup sadece yakıt alımında kullanılabilecektir.

Ziraat Maximum Kart sahipleri sadece SMS göndererek katılabilir ve en fazla 30 TL MaxiPuan kazanabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Happiness teşekkürler, ekledim.

 2. Abdullah cakici dedi ki:

  Arkadaslar lpg De 80 lira tutsa 100 nasıl gösterilir ki öde gecte. Kart olsa 100 çeker kalanı benzin deriz de. Öde geç te nasıl olacak?

 3. Happiness dedi ki:

  Nesrin Hanım Maximum Yeni hafta sonu kampanyası

 4. Nesrin Özkaya dedi ki:

  Happiness, teşekkürler kampanyalar yayınlandı.

BİR YORUM YAZ