Maximum kart Real market kampanyası 2×100’e 20 TL hediye

  • 07 Ağustos 2014
Maximum kart Real market kampanyası 2×100’e 20 TL hediye

Maximum kredi kartı sahipleri Real marketlerden yapacakları alışverişlerde kazanıyor. Kampanya kapsamında  27 Ağustos tarihine kadar tek seferde ve farklı günlerde 2. 100 TL ve üzeri harcamada 20 TL değerinde maxi puan fırsatı sizleri bekliyor.

Kampanya Ayrıntıları

1- Ziraat Maximum Kartlar kampanyaya dahildir.
2- Kampanya 31 Temmuz – 27 Ağustos 2014 tarihleri arasında Maximum özellikli POS cihazlarından tek seferde ve farklı günlerde yapılan 100 TL ve üzeri ikinci peşin alışverişte geçerlidir.
3- Kampanya süresince kampanyaya katılmak isteyen müşterilerin “REAL” yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından İş Bankası Maximum Kartları için 4402’ye ve Ziraat Maximum Kartları için 4747’ye SMS göndermesi gerekmektedir.
4- Her SMS operatörlerin kendi tarifesi üzerinden bir kısa mesaj ile ücretlendirilecektir.
5- Aynı gün yapılan alışverişlerden sadece bir tanesi kampanyaya dahildir.
6- Kampanya kart bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan 1 kez yararlanabilecek ve kampanya kapsamında en fazla 20 TL ilave MaxiPuan kazanabilecektir.
7- Kampanyadan kazanılan MaxiPuan’lar kampanya bitiminden itibaren 7 işgünü içerisinde müşteri hesaplarına yansıtılacaktır ve son kullanım tarihi 16.09.2014’tür.
8- Vadematik, Maximum Aidatsız Kart, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı ve şirket kredi kartı ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
9- MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler ve taksitli alışverişler kampanyaya dahil değildir.
10- Bankamatik Kartı ile yapılan alışverişler de kampanyaya dahildir. Kampanyadan puan kazanılması için tüm alışverişlerin Bankamatik Kartı ile veya kredi kartı ile yapılması gerekmektedir.
11- Bankamatik Kartı ile yapılan alışverişlerde SMS ile katılım koşulu bulunmamaktadır.
12- Ziraat Maximum Kart ve İş Bankası Maximum Kart ile yapılan alışverişler birleştirilememektedir.
13- Kampanyadan Maximiles ile de yararlanılabilir. Maximiles ile kazanılan MaxiPuan’lar MaxiMil’e dönüştürülemez ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamaz.
14- Maximum Kart ve Maximiles’ı bulunan müşterilerin kazandıkları ilave MaxiPuan tutarları kampanya kapsamında en son kullandıkları kartlarına yüklenecektir.
15- Maximum Kart’a yüklenen MaxiPuanlar Maximum Kart ile, Maximiles’a yüklenen MaxiPuan’lar Maximiles ile kullanılmalıdır.
16 -Üye işyerlerinde kampanya ile ilgili yapılacak hatalı bildirimlerden Maximum uygulaması sorumlu değildir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ