Maximum kart Shell akaryakıt kampanyası 1 Ocak – 15 Şubat 2024

  • 07 Ocak 2024
Maximum kart Shell akaryakıt kampanyası 1 Ocak – 15 Şubat 2024

Maximum kredi kartınızla Shell akaryakıt istasyonlarından farklı günlerde yapacağınız 600₺ ve üzeri 4 adet harcamada 150₺ değerinde maxi puan kazanacaksınız. Kampanyada kazanılan puanlar Shell istasyonlarında kullanılabilecektir.

Kampanyaya maximum mobil uygulamasından 1 Ocak – 15 Şubat 2024 tarihleri arasında katılabilirsiniz.

Katılmak için İşCep veya Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklayarak ücretsiz olarak katılabilirsiniz.

Kampanyaya dâhil olan işlemler: İş Bankası Maximum, Maximiles ve Privia markalı tüm bireysel kredi kartları, Bankamatik Kartlar ve Maxipara Kartlar

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Ticari Bankamatik ve Kredi Kartları, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir.

Ödül kullanımı: Kazanılan MaxiPuanlar yalnızca Maximum anlaşmalı Shell istasyonlarında görüntülenebilecek olup sadece yakıt alımında kullanılabilecektir. MaxiPuanlarınız 21 Şubat 2024 tarihinde kartınıza yüklenecektir. MaxiPuanların son kullanma tarihi 31 Mart 2024 (bu tarih dâhil)’dir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 150 TL MaxiPuan kazanabilir.

Abonelik
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Düşünceleriniz insanlara yardımcı olacak, lütfen yorum yapın.x