Maximum kart taksitli nakit avans kampanyası 2000 TL faizsiz nakit fırsatı

 • 03 Mayıs 2012
Maximum kart taksitli nakit avans kampanyası 2000 TL faizsiz nakit fırsatı

Maximum kredi kartı sahipleri acil nakit ihtiyaçları için kredi kartlarından nakit avans çekerek 4 taksitle ödüyor. Üstelik faizsiz ve sadece %5 masraf ödeyerek.

Kampanya detayları

1. Kampanya, 31 Mayıs 2012 tarihine kadar, 2.000 TL’ye kadar sadece 4 taksitli işlemlerde geçerlidir.
2. Kampanya kapsamındaki taksitli nakit avans işlemleri için tek seferlik %5 ücret (KKDF&BSMV hariç) işlem anında kredi kartı hesabına yansıtılacaktır.
3. Kampanya kapsamındaki işlem tutarı 4 taksit seçeneği için en az 50 TL ile, üst limit ise kredi kartı nakit çekme limiti ile birlikte bir müşteri başına azami toplam 2.000 TL ile sınırlıdır. Örneğin, ilk kullanımda 4 taksitte 1600 TL çekildi ise, ikinci kullanımın kampanya kapsamında olabilmesi için yine 4 taksit seçeneğiyle ve azami 400 TL çekilmesi gerekmektedir. Her kullanımda kampanya kapsamında çekilen taksitli nakit avans tutarı müşteri bazında toplanacaktır. Müşteri bazında toplamda 2.000 TL’nin aşılması durumunda son kullanım için genel taksitli nakit avans koşulları (aylık %2,34 faiz (vergi-fon hariç) ve %3,15 komisyon) geçerli olacaktır.
4. Kampanya tarihleri arasında 2.000 TL’nin üzerinde ve/veya 4 taksit seçeneği dışındaki Taksitli Nakit Avans kullanımları için genel taksitli nakit avans koşulları geçerli olacaktır.
5. Türkiye İş Bankası, yasal zorunluluklar ve kendi kriterleri çerçevesinde de bazı kredi kartlarının nakit çekme özelliğine kısıtlama getirebilir. Nakit çekme özelliği kısıtlanmış kartlar, taksitli nakit avans kullanamayacaktır.
6. Kampanya kapsamında çekilen taksitli nakit avans tutarının erken ödenmesi halinde ücret iadesi yapılmamaktadır.
7. Kampanyaya Ziraat Maximum Kartlar dahil değildir.
8. Kampanya süresinin sonunda kampanyaya özel koşullar sona erecek olup, taksitli nakit avans işlemleri için yürürlükte olan komisyon,ücret ve faiz oranları ile uygulamaları geçerli olacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. nihat azab dedi ki:

  benim kartımın limiti 1000 tl kampanyadan yararlanabilirmiyim

 2. EMRAH dedi ki:

  Evet yararlanabilirsiniz ama kart limitiniz kadarını.. Yani 1.000.-TL

 3. arıf çelebi dedi ki:

  benim kartımın lımiti 600 fakat kullanabilir limit 0 yayarlanma ımkanım varmı?

 4. serkan dedi ki:

  Kampanyadan faydalan mak için ne yapmak gerekiyor

BİR YORUM YAZ