Maximum kart temassız ile 5 TL maxi puan fırsatı

  • 03 Ekim 2011
Maximum kart temassız ile 5 TL maxi puan fırsatı

Maximum kredi kartı sahipleri temassız kredi kartları ile 3-31 Ekim tarihleri arasında 5 TL ve üzeri her 5 temassız alışverişine 5 TL MaxiPuan kazanıyor.
3-31 Ekim tarihleri arasında yapacağınız 5 TL ve üzeri her 5 adet temassız alışverişinize 5 TL ödül MaxiPuan kazanın. Alışverişlerinizde temassız ödemeyi tercih edin, hızlı ve kolayca ödeme keyfini yaşarken 20 TL’ye varan ödül MaxiPuan kazanma fırsatını da kaçırmayın.

Kampanya Detayları:

  • 3-31 Ekim 2011 tarihleri arasında temassız özellikli Maximum Kart ile şifre kullanmadan temassız olarak yapacakları 5 TL ve üzeri tutarda her 5 adet alışveriş için 5 TL ödül MaxiPuan müşterilerimizin kartlarına yüklenecektir. Örneğin, ilgili tarihler arasında 7 TL, 10 TL, 18 TL, 6 TL ve 15 TL değerinde toplam 5 adet temassız işlemi olan müşterimize Kasım ayında 5 TL ilave MaxiPuan hediye edilecektir. 12 adet 5 TL ve üzeri temassız alışveriş yapmış bir müşterimizin kartına ise 10 TL MaxiPuan yüklenecektir.
  • Müşterilerimizin ilave MaxiPuan kazanabilmeleri için, kampanya tarihleri arasında her biri en az 5 TL değerinde 5 ve üzeri temassız işlem yapmış olması gerekmektedir. Örneğin, kampanya döneminde er biri 5 TL ve üzeri tutarda 3 adet temassız işlemi olan bir müşterimiz, kampanya kapsamında ilave MaxiPuan kazanamayacaktır.
  • Kampanya kapsamında kazanılacak ilave MaxiPuan tutarı bir müşteri başına 20 TL ile sınırlıdır. Örneğin, kampanya kapsamında 25 kere 5 TL üzeri temassız işlemi olan bir müşteriye, ödül olarak 20 TL MaxiPuan yüklenecektir.
  • Kazanılan MaxiPuanlar kampanya sonunda hesaplanarak, Kasım ayının ilk iki haftası içerisinde temassız özellikli Maximum Kart’lara yansıtılacak ve geri alınmayacaktır.
  • Kampanyaya, üzerinde temassız ödeme amblemi temassız ve VISA logosu bulunan okuyucuların bulunduğu tüm ödeme noktalarında yapılacak temassız işlemlerin tamamı dahil edilecektir.
  • İade, iptal veya itiraz edilen veya kart hamilinin iradesi dışında üçüncü şahıslar tarafından yapılan işlemler alışveriş tutarına dâhil edilmeyecektir. Temassız özellikli Maximum Kart’ının kullanılmasına engel bir durumu olan müşteriler ile MaxiPuan kazanma ve kullanmasına engel bir durumu olan müşteriler kampanyadan yararlanamaz.
  • KGS işlemleri kampanya kapsamında değildir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.